Julia Wieniawa Julia Wieniawa w bluzce w paski Julia Wieniawa w czerwonych spodniach Julia Wieniawa w czerwonych spodniach Julia Wieniawa w żółtym płaszczu
Julia Wieniawa
East News
Udana stylizacja?
1/5
Julia Wieniawa
East News

 

Julia Wieniawa jest bardzo popularna i ma ostatnio sporo premier filmowych jak "Kobieta sukcesu" czy "Kobiety mafii". A oprócz jej filmowych występów Wieniawa zaskakuje stylizacjami. 

 

Zobacz: Lewandowska czy Rozenek, a może Lipka, Sysia lub Wieniawa? GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację tygodnia!

Wychodząc z programu śniadaniowego Julia znowu przykuła uwagę wszystkich. Postawiła na mocne wiosenne kolory. Czerwone spodnie, żółty płaszcz, koszula w kolorowe paski. Wszystko lejste i oversizowe. i bardzo energetyczne. 

Nie można się powstrzymać od stwierdzenie, że Julia wygladała jak wielkanocny kurczaczek :). Wieniawa lubi bawić się modą i raz wybiera dopasowane sukienki podkreślające jej atuty. Innym razem tak jak teraz bardziej "dorosłe" stylizacje. Czy właśnie ten barwny zestaw nie postarzył lekko Julii? Gwiazda ma dopiero 19 lat!

Zobaczcie w naszej galerii i głosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Wieniawa na gali w TAKIEJ SAMEJ sukience co Kurdej Szatan! To ryzykowny fason! ZDJĘCIA

Zobacz także: Morze łez, miłość i wyznania: "Nie chcę być stara..." i padły przekleństwa! Wieniawa i Królikowski w "Story of my life"

2/5
Julia Wieniawa w bluzce w paski
East News
3/5
Julia Wieniawa w czerwonych spodniach
East News
4/5
Julia Wieniawa w czerwonych spodniach
East News
5/5
Julia Wieniawa w żółtym płaszczu
East News
Więcej na temat Julia Wieniawa