1/5

Weronika Rosati była dziś gościem w programie „Dzień dobry TVN”. Opowiedziała Kindze Rusin i  Bartkowi Węglarczykowi o rehabilitacji nogi, graniu w hollywoodzkich produkcjach i współpracy z Nicolasem Cage'em, z którym zagrała w filmie „USS Indianapolis: Men of Coruage” (zagrała żonę Cage'a). Aktorka przez wypadek samochodowy i poważne uszkodzenie nogi na półtora roku musiała zrezygnować z aktorstwa. Ale dzięki wrodzonej determinacji wróciła już do pracy. 

Jestem szczęśliwa, że mogę już pracować - powiedziała w programie. - I jestem szczęśliwa, że jestem w Polsce - dodała.

Dla Weroniki zagraniczna kariera jest bardzo ważna, ale aktorka twierdzi, że Polska i praca w polskich produkcjach jest dla niej równie istotna. Weronika przyjechała do Polski na otwarcie nowego salonu swojej mamy Teresy Rosati w domu handlowym MODO w Warszawie.

 

Naszą uwagę zwróciła stylizacja Weroniki sprzed studia TVN: elegancki płaszcz i modne kozaki za kolano - a szczególnie - skórzana torba marki Alexander McQueen - za, uwaga, prawie 5 tys. zł.
 

 

 

 

2/5

Weronika Rosati przed studiem „Dzień dobry TVN”.

3/5

Weronika Rosati przyjechała do Polski na otwarcie butiku swojej mamy - jest bowiem twarzą jednej z kolekcji „For Weronika”.

4/5

Wydląda na to, że Weronika Rosati zostanie na dłużej w Polsce. Wielbiciele będą mieli okazję jeszcze do niejednego spotkania, zrobienia selfie czy poproszenia o autograf.

5/5

Aktorka powiedziała w DDTVN, że niebawem wchodzi na plan polskiego serialu, a także zagra w polsko-amerykańskiej produkcji.

Więcej na temat Weronika Rosati