Rozenek i Majdan na lotnisku Rozenek na lotnisku Majdan z torbą Louis Vuitton Rozenek i Majdan na lotnisku Rozenek na lotnisku
Rozenek i Majdan na lotnisku
Para ma bardzo drogie torby!
1/6
Rozenek i Majdan na lotnisku

To nie nowa kampania Louis Vuitton, to po prostu zdjęcia Małgosi Rozenek i Radka Majdana z rodziną! Polscy Beckhamowie wybrali się ostatnio w podróż do Norwegii i zostali sfotografowani na gdańskim lotnisku z imponującą kolekcją luksusowych, skórzanych toreb podróżnych. Zobacz naszą galerię, żeby dowiedzieć się ile za nie zapłacili!

 

Zobacz też: Lewandowska i Ciupa wybrały ten sam model plecaka za ponad... 6 tysięcy złotych! Który ładniejszy? POJEDYNEK

 

Więcej: Małgorzata Rozenek tłumaczy tatę po udziale w "Milionerach"! Co napisała?

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek w niedrogich sportowych butach! Ale cena jej torebki ZWALI CIĘ Z NÓG!

2/6
Rozenek na lotnisku

Małgosia Rozenek kocha drogie, ekstrawaganckie marki. Na rodzinną wycieczkę zabrała ona swoją ulubioną Chanel 2.55 w bladoniebieskim kolorze i w rozmiarze jumbo. Jeśli chcecie mieć taką samą, liczcie się ze sporym wydatkiem. Kosztuje ona aż 22 tys. zł!

3/6
Majdan z torbą Louis Vuitton

Radek Majdan również ma drogi gust. Do ciepłej, szarej puchówki, spranych jeansów i potężnych butów piłkarz dobrał podróżny model torby Louis Vuitton Keepall Bandouliere 60, której cena to… 7000 zł!

4/6
Rozenek i Majdan na lotnisku

Mówią że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu. Nie mamy wątpliwości, że Małgosia i Radek wyglądali jak z obrazka spiesząc się na odprawę. Towarzyszyli im synowie i rodzice perfekcyjnej pani domu – Stanisław i Zofia Kostrzewscy. Przyjrzyjcie się ich wózkowi – swój bagaż bohaterowie Azja Express zapakowali do przepięknej torby Louis Vuitton Sac Chasse. Jej cena? 12230 zł!

5/6
Rozenek na lotnisku

Mimo pośpiechu i stresowi towarzyszącemu podróży musicie się zgodzić, że Małgosia wyglądała kwitnąco! Przed srogą, norweską zimą ochroniła ją oversize'owa puchówka z kapturem w beżowym kolorze. Jesteśmy pewni, że nie zmarzła ;)

6/6
Małgorzata Rozenek o Milionerach

Małgorzata Rozenek o Milionerach.