Szafa Margaret w Viva! Moda Szafa Margaret w Viva! Moda Szafa Margaret w Viva! Moda Stylizacje Margaret Okładka Viva! Moda 2/17
Szafa Margaret w Viva! Moda
Zdjęcie: Piotr Stankiewicz/AF Photo, stylizacja: Agnieszka Ścibior; zdjęcia: Piotr Stokłosa/Warsaw Creatives, stylizacja: Marcin Brzeziński
1/5
Szafa Margaret w Viva! Moda
Zdjęcie: Piotr Stankiewicz/AF Photo, stylizacja: Agnieszka Ścibior; zdjęcia: Piotr Stokłosa/Warsaw Creatives, stylizacja: Marcin Brzeziński

Jej odjechane, ekscentryczne stylizacje sprawiają, że koło jej stylu nie można przejść obojętnie. Margaret z upodobaniem stawia na ekstrawaganckie połączenia kolorów, dziwne dodatki i gryzące się ze sobą wzory – i przy tym zawsze wygląda ekstra.

 

Zobacz też: Już dziś nowa VIVA! MODA z Julią Banaś na okładce! Zdradzamy, co znajdziecie w numerze!

 

W nowym numerze magazynu Viva! Moda znajdziecie ekskluzywny wywiad z kontrowersyjną piosenkarką oraz sesję w jej garderobie! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć niepublikowane nigdzie zdjęcia – i dowiedzieć się co jeszcze czeka na Was w najnowszej Vivie! Moda.

 

Więcej: Margaret już tak nie wygląda! Gwiazda OSTRO zaszalała z nową fryzurą...

 

2/5
Szafa Margaret w Viva! Moda
Zdjęcie: Piotr Stokłosa/Warsaw Creatives stylizacja: Marcin Brzeziński

„Zawsze byłam trochę dziwolągiem", zaczyna Margaret swoją rozmowę z Katarzyną Sielicką. W nowym numerze magazynu Viva! Moda wokalistka opowiada o swoim kreatywnym podejściu do kwestii estetyki, własnoręcznym przerabianiu ciuchów i swoich źródłach stylowych inspiracji.

3/5
Szafa Margaret w Viva! Moda
Zdjęcie: Piotr Stokłosa/Warsaw Creatives stylizacja: Marcin Brzeziński

Rozmowie z piosenkarką towarzyszy sesja autorstwa Piotra Stokłosy/Warsaw Creatives, w której możemy zajrzeć do najbardziej osobistego miejsca dla Margaret – jej domu. Za stylizacje odpowiada Marcin Brzeziński. Wokalistka pokazuje na zdjęciach swoje ulubione ciuchy, które kupiła w ważnych dla siebie miejscach lub własnoręcznie przerobiła.

4/5
Stylizacje Margaret

Margaret jest znana ze swojego odjechanego, szalonego stylu. Chyba nie ma drugiej gwiazdy, która pokazała by się tak na ulicy czy imprezie – i za każdym razem wyglądała by super!

5/5
Okładka Viva! Moda 2/17
Zdjęcie: Piotr Stankiewicz/AF Photo, stylizacja: Agnieszka Ścibior

Co jeszcze – oprócz rozmowy z Margaret – znajdziecie w nowym numerze Viva! Moda? Na okładce znalazła się wschodząca gwiazda światowego modelingu – Julia Banaś, która ma już na koncie pokazy i kampanie dla domów mody Fendi, Gucci, Miu Miu i wielu innych. Spektakularna sesja okładkowa z udziałem Julii została wykonana na greckiej wyspie Santorini. Nowa „Viva! Moda” to także największy raport ze światowych wybiegów i wielka inspiracja dla poszukiwaczy letnich trendów. W nowym znajdziecie też wywiad ze Szczepanem Twardochem – jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy. W rozmowie z Romanem Praszyńskim opowiada o tym, kim jest naprawdę.

Nowa Viva! Moda jest już dostępna w sprzedaży.

Więcej na temat Margaret Viva! Moda