Andrea Verešová w hotelu Bešeňová Urszula Dębska i Michał Malinowski podczas w hotelu Bešeňová Urszula Dębska i Michał Malinowski podczas Bešeňová Fashion Opening Urszula Dębska i Michał Malinowski podczas w hotelu Bešeňová Urszula Dębska i Michał Malinowski podczas w hotelu Bešeňová
Ula Dębska w czarnej sukience

Urszula Dębska i Michał Malinowski spędzili gorący weekend na Słowacji! Co tam robili? M.in. wzięli udział w Bešeňová Fashion Opening w luksusowym kompleksie basenów termalnych Bešeňová (który jest położony w miejscowości Beszeniowa), ale również korzystali z wszelkich atrakcji, które proponuje to wyjątkowe miejsce! Zobaczcie mnóstwo zdjęć! 

1/8
Andrea Verešová w hotelu Bešeňová
mat. prasowe

W kompleksie Bešeňová odbyło się wyjątkowe wydarzenie inaugurujące lato - Bešeňová Fashion Opening, czyli międzynarodowy pokaz mody nad basenami termalnymi pierwszego holistycznego hotelu na Słowacji z udziałem projektantów mody, takich jak Nicollas Berenique, Eva Vontorová, Ida Sandor & Helmst Design versus Nela Slovak i Noemi Braz, Jana Kuriláková i Edyta Jermacz. Główną gwiazdą wieczoru była Andrea Verešová, słowacka topmodelka i aktorka.  

2/8
Urszula Dębska i Michał Malinowski podczas w hotelu Bešeňová
mat. prasowe

Zanim jednak Urszula Dębska i Michał Malinowski pojawili się na pokazie mody w wieczorowych kreacjach, przez cały dzień korzystali z pięknej pogody i relaksowali się na basenach termalnych! Kompleks Bešeňová oferuje bowiem m.in. termalny basen pływacki 6 basenów zewnętrznych z wodą termalną czy 5 basenów ze stali nierdzewnej z czystą podgrzewaną wodą. Michał i Ula skorzystali również z zabiegów w strefie spa oraz wzięli udział w kilku rytuałach w bogatym świecie saun!

3/8
Urszula Dębska i Michał Malinowski podczas Bešeňová Fashion Opening
mat. prasowe

W kompleksie Bešeňová aktorzy „Pierwszej miłości” korzystali z baru wodnego Cosmopolitan, ale również odpoczywali w strefach relaksu czy kilku restauracjach na terenie basenów. 

4/8
Urszula Dębska i Michał Malinowski podczas w hotelu Bešeňová
mat. prasowe

Jacuzzi na świeżym powietrzu to jedna z najpopularniejszych atrakcji! Nic dziwnego, że Michał i Ula spędzili tam mnóstwo czasu! 

5/8
Urszula Dębska i Michał Malinowski podczas w hotelu Bešeňová
mat. prasowe

Największą zaletą kompleksu Bešeňová gorące źródła termalne, o czym przekonali się Michał i Urszula. Korzystne działanie tutejszej wody jest widoczne niemal natychmiast. Lecznicza woda termalna ma dobroczynny wpływ na układ ruchowy i oddechowy, działa kosmetycznie, a dzięki zawartości litu pozytywnie wpływa na psychikę. Woda obfituje w wapń, magnez, sód, potas, żelazo, mangan, duże ilości siarczanów, wodorowęglany, wolny dwutlenek węgla i inne minerały.

6/8
Urszula Dębska i Michał Malinowski podczas w hotelu Bešeňová
mat. prasowe

Jak podkreślają gospodarze, Bešeňová dba o człowieka na każdej płaszczyźnie, dlatego tak ważne jest, że na miejscu znajdziemy wszystko, co potrzebne do pełnego odpoczynku - opiekę, hotel, restauracje, baseny termalne, świat saun, spa itd:

W Beszeniowej dbamy jednak o człowieka jako całość na wszystkich trzech poziomach: ciała, duszy i umysłu – to tzw. podejście holistyczne. Myślenie holistyczne odzwierciedla się głównie w leczeniu i zdrowym stylu życia. Woda termalna beszeniowskiego odwiertu ma korzystny wpływ na ciało człowieka, pozytywnie wpływa na układ ruchowy, oddechowy, moczowy, a także poprawia samopoczucie.

7/8
Urszula Dębska i Michał Malinowski podczas w hotelu Bešeňová
mat. prasowe

Jeśli będziemy chcieli odpocząć od wodnych szaleństw, malownicza okolica to doskonała baza do rowerowych wypadów, spacerów, ale i górską wędrówkę na piękny Chopok!

PS. Byliśmy, polecamy!

 

 

8/8
Hotel Tri Studnicky w Jasna Chopok
mat. prasowe

To jednak nie jedyny kompleks wart polecanie na Słowacji. Warto wspomnieć też o hotelu Tri Studnicky, usytuowanym w dolinie Demianowskiej, 6 km od centrum miejscowości Jasná. Co ważne, jest to hotel "adult friendly". Co to oznacza? Wszelkie usługi dedykowane są osobom dorosłym:

Stylowa oaza ciszy i zieleni na łonie przyrody Doliny Demianowskiej wydaje się być do tego idealnym miejscem. Cena zakwaterowania dla dzieci jest taka sama jak dla osoby dorosłej. Usługi hotelowe zostały przystosowane do potrzeb dorosłych, czyli nie dysponujemy kącikiem ani menu dla dzieci, a nasze spa jest otwarte dla osób, które ukończyły 15 lat - czytamy.

Polecamy!