Gwiazdy w różu na urodzinach Party Julia Wieniawa i Doda z haftowanymi kwiatami / Gucci i Tadashi Shoji jesień/zima 17 Magda Gessler oraz pudroworóżowa satyna w kolekcjach Alexis Mabille i Sachin Babi Anna Popek, Anna Męczyńska, Katarzyna Skrzynecka i Agata Steczkowska Natalia Siwiec, Dorota Michałowska, Anna Oberc, Viola Piekut i Rafał Maślak
Gwiazdy w różu na urodzinach Party
ONS.pl
1/6
Gwiazdy w różu na urodzinach Party
ONS.pl

 

Think pink! Oto hasło, którym opatrzyliśmy naszą czwartkową imprezę z okazji 10. urodzin magazynu Party. Oczywiście rymowanka – która pochodzi ze słynnej sceny piosenki z legendarnego musicalu „Zabawna Buzia” z Audrey Hepburn – była nie tylko nawiązaniem do barw bojowych naszego pisma ale i doskonałym pretekstem dla zaproszonych gości żeby wystąpić w stylizacjach z tym najbardziej podnoszącym na duchu kolorze świata. Na róż w swoich stylizacjach zdecydowali się praktycznie wszyscy – od Dody czy Julii Wieniawy aż po Natalię Siwiec, Magdę Gessler i Rafała Maślaka.

 

Więcej: Magazyn „Party” ma 10 lat! Zobaczcie… 10 najlepszych stylizacji z jego urodzinowej imprezy!

 

 

Nie bez powodu wybraliśmy motyw różu – tej jesieni wybiegi były wprost zalane wszystkimi odcieniami różu od supermodnego millenial pink, poprzez fuksję czy magentę aż po truskawkowy odcień musującego rosé. Gwiazdy, które przyszły na nasze wczorajsze urodziny są doskonałą ściągą ze wszystkich odcieni różu na jesień/zimę 17

 

Więcej: Ogłaszamy sezon na… drapieżny róż. Zobaczcie sesję z najnowszej VIVY! Mody!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii po porządną dawkę stylowych inspiracji – i ostateczną ściągę z najgorętszych odcieni różu sezonu.

 

Więcej: Różowy to trudny kolor? Przekonajcie się, jak sobie z nim radzą Rozenek-Majdan, Maffashion i Mucha!

 

2/6
Julia Wieniawa i Doda z haftowanymi kwiatami / Gucci i Tadashi Shoji jesień/zima 17
Julia Wieniawa i Doda z haftowanymi kwiatami / Gucci i Tadashi Shoji jesień/zima 17 / Tag-Walk

 

Na początek subtelniejsze podejście do różowego trendu, które pokazała zarówno Julia Wieniawa jak i Doda. Młoda aktorka miała na sobie satynową kreację w wielokolorowy, kwiatowy print niczym u Gucciego, z kolei Doda postawiła na czarną kreację na ramiączkach w bladopudrowe róże.

 

3/6
Magda Gessler oraz pudroworóżowa satyna w kolekcjach Alexis Mabille i Sachin Babi
Magda Gessler oraz pudroworóżowa satyna w kolekcjach Alexis Mabille i Sachin Babi

 

Magda Gessler także nie zapomniała o dress codzie na naszej imprezie. Słynąca z niesłychanej ekspresji restauratorka pojawiła się w pudroworóżowym (wręcz odrobinę brzoskwiniowym) satynowym trenczu, pod którym miała na sobie piżamową sukienkę typu slip dress. Ten look zasługuje na osobny slajd!

 

4/6
Anna Popek, Anna Męczyńska, Katarzyna Skrzynecka i Agata Steczkowska
ONS.pl

 

Popularnym wyborem okazała się fuksja. Ten wyjątkowo twarzowy odcień różu dla każdej kobiety o ciemnej oprawie oczu miała na sobie Anna Popek, Anna Męczyńska, Katarzyna Skrzynecka i Agata Steczkowska. Te odcienie fioletu pokazały się w tym sezonie u Pucciego, Balenciagi oraz w kolekcji Akris.

 

Fuksja w kolekcjach na jesień/zimę 17 Puccii, Balenciaga i Akris
Fuksja w kolekcjach na jesień/zimę 17 Puccii, Balenciaga i Akris / Tag-Walk
Fuksja w kolekcjach na jesień/zimę 17 Puccii, Balenciaga i Akris / Tag-Walk

 

5/6
Natalia Siwiec, Dorota Michałowska, Anna Oberc, Viola Piekut i Rafał Maślak
ONS.pl

 

Najwięcej gwiazd postawiło na bardzo modne połączenie soczystego różu i ognistej fuksji. Bez względu na to czy trend pokażesz w postaci jednej sukni o dwóch kolorach tkaniny jak u Natalii Siwiec, czy nosząc oba kolory na różnych elementach stroju niczym Dorota Michałowska, Anna Oberc, Viola Piekut czy Rafał Maślak – połączenie różu i czerwieni zawsze działa.

 

Róż i fuksja w kolekcjach Valentino Sies Marjan
Róż i fuksja w kolekcjach Valentino Sies Marjan / Tag-Walk
Róż i fuksja w kolekcjach Valentino Sies Marjan / Tag-Walk

 

6/6
Joanna Horodyńska, Monika Zamachowska, Lilly Marchel w pudrowym różu / Nina Ricci i Miu Miu jesień/zima 17
Joanna Horodyńska, Monika Zamachowska, Lilly Marchel w pudrowym różu / Nina Ricci i Miu Miu jesień/zima 17 / Tag-Walk

 

Ostatni z naszych urodzinowych trendów jest zarazem tym najbardziej uroczym. Ten łososiowo-brzoskwiniowy odcień różu, który zrobił wywrotną karierę w świecie mody, designu czy dmuchanych akcesoriów na basen nazywamy millenial pink i kojarzy się on z beztroską Ameryką lat 50. W takim retro anturażu pokazała go Nina Ricci czy Miu Miu, z kolei na naszej imprezie na trend postawiła Joanna Horodyńska, Monika Zamachowska, Lilly Marchel.