Trendy wiosna 2020: ciemne usta /Max Mara Trendy wiosna 2020: ciemne usta /Jil Sander Trendy wiosna 2020: ciemne usta /Max Mara Trendy wiosna 2020: ciemne usta /Dolce & Gabbana Trendy wiosna 2020: ciemne usta /Max Mara
Trendy wiosna 2020: ciemne usta /Max Mara
East News

Do wiosny jeszcze daleko, ale w świecie mody i makijażu zaczęła się już w styczniu! Wszyscy mówią tylko o nowych wiosennych trendach. Jakie makijaże będą najmodniejsze? Wśród nich na pewno - bardzo ciemne usta!

Trendy wiosna-lato 2020: ciemne usta

Masz już ulubioną, modną fryzurę na wiosnę 2020? Czas pomyśleć o makijażu. Ciemne, bordowe, śliwkowe, a nawet brązowe usta to zwykle trend popularny jesienią i zimą. W tym roku będzie inaczej! Obok nasyconych czerwieni projektanci lansują ciemne, głębokie kolory szminek, wyrazisty kontur ust i ich matowe wykończenie. Taki makijaż królował na pokazie Max Mary, ale pojawił się także choćby u duetu Dolce & Gabbana. Lubią go też gwiazdy, takie jak Selena Gomez! Zobacz, jak nosić ciemne usta wiosną 2020.

1/5
Trendy wiosna 2020: ciemne usta /Max Mara
East News

Max Mara

Wiosenny pokaz Max Mary przekonał najbardziej nieprzekonanych, że ciemne usta są dobre nie tylko na zimowe miesiące. Modelki nosiły je do pastelowych stylizacji i letnich czapek z daszkiem! A na tym zdjęciu widać też doskonale, że bardzo ciemne szminki pasują do każdej karnacji. Pod warunkiem, że będą miały bardzo nasycony, głęboki odcień!

2/5
Trendy wiosna 2020: ciemne usta /Jil Sander
East News

Jil Sander

Ciemne, matowe usta wyglądają świetnie także w jasnym świetle dnia. Pod warunkiem, że nosisz je do minimalnego makijażu: wyrównaj tylko cerę i nie maluj powiek, a rzęsy tylko muśnij mascarą. 

3/5
Trendy wiosna 2020: ciemne usta /Max Mara
East News

Ciemne usta powinny być tej wiosny zupełnie matowe. Tak bardzo, że nie jest makijażowym błędem, jeśli podkreślać będą naturalną fakturę ust. Za to kontur musi być jak zawsze perfekcyjny.

4/5
Trendy wiosna 2020: ciemne usta /Dolce & Gabbana
East News

Dolce & Gabbana

Na pokazie Dolce & Gabbany królowały usta w żywym odcieniu czerwieni, ale niektórym modelkom pomalowano je na głęboki burgund. Jeśli ciemna szminka ma wyraźną domieszkę koloru czerwonego, lepiej ożywi bladą po zimie twarz. I lepiej zniesie towarzystwo makijażu oczu!

5/5
Trendy wiosna 2020: ciemne usta /Max Mara
East News

Nowe świeże oblicze makijażu z bardzo ciemnymi ustami to… kolor na powiekach. Pastelowa mgiełka cieni jakby z innej bajki wygląda obok nich bardzo zaskakująco! By całość nie wyglądała przypadkowo, postaw na minimalistyczne fryzurę i strój.

 

Więcej na temat wiosna Make-Up Trendy