Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: warkocze /McQueen
East News

Lekko potargane i formalnie eleganckie, długie do pasa i plecione tuż przy samej skórze… Warkocze są modne! Jak je nosić, by były na czasie?

Warkocze 2019

Nie mają wiele wspólnego z sielskim uczesaniem na Świteziankę, na szczęście nie przypominają też nudnej fryzury z podstawówki. Jest kilka zasad, które powodują, że stają się fryzurą niezwykłą i… niezwykle modną. Po pierwsze, powinny być mocno, mocno, naprawdę mocno nabłyszczone. Po drugie, jak najdłuższe! Możesz zapleść jeden lub dwa po obu stronach głowy, ale pamiętaj, by zaczynały się nisko na karku. Cienkie warkoczyki nosimy także wplecione w rozpuszczone lub spięte włosy, jako dekoracyjny ornament na gładkiej fryzurze. Jak wyglądają najmodniejsze warkocze, zobaczysz w naszej galerii!

1/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: warkocze /McQueen
East News

McQeen

Nie nosisz warkoczy, bo uważasz, że masz za mało gęste włosy? Cienkie "mysie ogonki" są na czasie! Nie wstydź się więc i zapleć warkocze po obu stronach głowy, tak, by zaczynały się tuż za uszami. Nabłyszcz je tak mocno, żeby sprawiały wrażenie wilgotnych, wyciągnij i puść luźno pasma przy skroniach. Brawo, modna, awangardowa fryzura gotowa!

2/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: warkocze /Preen
East News

Preen

Jeśli na tradycyjny warkocz masz zbyt krótkie włosy, zapleć chociaż miniwarkoczyk przy samej głowie! Ozdobi gładką fryzurę jak supermodna opaska. A jeśli dodatkowo wpleciesz w niego kolorową wstążkę lub błyszczący łańcuszek, zastąpi biżuterię. 

3/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: warkocze /Max Mara
East News

Max Mara

Długie, długie, długie! Takie są właśnie najmodniejsze warkocze. Jeśli masz odpowiednio długie włosy, zwiąż je w niski kucyk na karku i poniżej (najlepiej spektakularnej) gumki zapleć w ścisły warkocz. Pasma na koronie głowy podziel środkowym przedziałkiem i mocno nabłyszcz. Będzie tak elegancko, że odpowiednio również do pracy!

 

4/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: warkocze /Siriano
East News

Siriano

Pamiętasz supermodne w ostatnich latach warkoczyki-bokserki? Wracają do łask, ale lekko poluzowane ;). Teraz zaplata się je nie tak ściśle, zostawiając między nimi a skórą głowy nieco powietrza. I bardzo dobrze, bo to o wiele bardziej twarzowa wersja! Kolejna zmiana jest taka, że możesz włosy na głowie podzielić na wiele lub tylko kilka sekcji i zrobić tyle warkoczyków… na ile akurat masz czas ;). 

5/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: warkocze /Cushnie
East News

Cushnie

Masz za krótkie włosy, by nosić modny, długi warkocz? Jeśli są na tyle długie, by związać je w minikoczek na karku, możesz do niego warkocz… dopiąć. Efekt będzie na pewno spektakularny!

6/6
Trendy we fryzurach na wiosnę 2019: warkocze /Erdem
East News

Erdem

Pięknie ozdobisz prosty warkocz, jeśli rozpoczniesz go dwoma krótkimi dobieranymi warkoczami zaplecionymi tuż za uszami po obu stronach głowy. Tak właśnie ze zwykłej fryzury tworzy się fryzurę wyjątkową!

Zobacz także: Miękkie, luźne fale - tej wiosny wśród fryzur rządzi naturalność!

Więcej na temat fryzury warkocze