Rochas
East News

Jeśli do tej pory kreska-jaskółka była szczytem twoich osiągnięć makijażowych, czas na poważne doszkalanie. Modne wiosną 2019 kreski na oczach są o wiele, wiele bardziej wyrafinowane…

Kreski wiosny 2019 są wyraziste i bardzo graficzne. Ich zadaniem nie jest jedynie podkreślanie oczu i dodawanie spojrzeniu głębi, ale przede wszystkim stanową dominujący element makijażu - dodajmy, że makijażu awangardowego, zadziornego i pomyślanego dla kobiet odważnych i młodych duchem. Niekoniecznie upiększającego! W naszej galerii zobaczysz, jak wyglądają najmodniejsze kreski sezonu SS 2019!

1/5
Versace
East News

Versace

Kreski graficzne wcale niekoniecznie muszą być bardzo awangardowe. Na wybiegu Versace modelki zachwycały precyzyjnie wyrysowaną, elegancką, wyraźnie wydłużoną kreską o linii miękkiej fali. Nowość polegała na tym, że była ona tak szeroka, że obejmowała niemal całość powieki ruchomej, a nie tylko jej brzeg. Intrygujący był też kolor - przy tak szerokiej kresce zielono-niebieska szarość wyglądała dużo lżej niż czerń!

2/5
Drome
East News

Drome

Dwie grube, czarne linie zaznaczają dolną i górną powiekę, sięgając daleko aż po skroń. Warto pamiętać, by ich końce unosiły się miękko do góry - to otwiera spojrzenie. Uwaga, kreski nie schodzą się w wewnętrznych kącikach oczu, to wizualnie by je zmniejszyło!

3/5
Rahul Mishra
East News

Rahul Mishra

Kreska… pusta w środku? Oczywiście, ależ prosimy bardzo! To dobry wariant dla początkujących - rysujesz tylko dwie cienkie, wcale niekoniecznie idealnie równe linie w zewnętrznym kąciku oka i, voila, masz modny makijaż w trzy sekundy! Oraz ćwiczysz rękę.

 

4/5
Dries van Noten
East News

Dries van Noten

Propozycja dla maksymalistek. Kreska właściwie przypomina tu dużą plamę mocno napigmentowanego cienia, nałożonego wewnątrz precyzyjnego konturu. To bardzo trudny makijaż, na bardzo szczególne okazje, ale… wspaniale wydobywa odcień tęczówek we wszystkich kolorach. Uwaga, najlepiej wygląda z zupełnie nagą, nieumalowaną twarzą! Taki kontrast robi wrażenie.

5/5
Dior
East News

Dior

Ten już coś więcej niż makijaż. Od zewnetrzych kącików oczu odchodzą wykreślone cieniem w kredce grube linie, tworzące wzór nawiązujący do sztuki tatuażu. Dla (bardzo) odważnych, nie na co dzień! Ale skoro taki makijaż proponuje słynący z umiłowania klasycznej elegancji Dior, to chyba znaczy, że rewolucja wisi w powietrzu…

Czytaj także: Mocne, szerokie brwi są bardzo modne. Radzimy, jaki kształt wybrać i jak je pielęgnować

Więcej na temat makijaż Make-Up Trendy