Badgley Mischka
East News

Wiosną doceniamy świeżość i lekkość - także w makijażu! Dlatego jednym z najważniejszych trendów makijażowych na wiosnę 2019 będzie mocno rozświetlona, promienna cera. Powinna odbijać światło naprawdę mocno, a nawet wyglądać, jakby… była lekko wilgotna! 

Promienna, nie lśniąca

Ale uwaga! Promienna nie znaczy obsypana brokatem. To nie karnawał! Skóra ma lśnić zdrowym, wewnętrznym blaskiem, a nie warstwą rozświetlacza na policzkach. Brokat chwilowo zostaw w kosmetyczce - wyjaśnimy, jak uzyskać efekt pięknej, świeżej cery i jak taki makijaż wyglądał na najważniejszych pokazach!

1/5
Pamella Roland
East News

Pamella Roland

Gdzie powinien koncentrować się błysk? Na kościach policzkowych! Dlatego na całą buzię nałóż rozświetlającą bazę, a w okolicach kości policzkowych i skroni dodatkowo wklep rozświetlacz w kremie.

2/5
Custo Barcelona
East News

Custo Barcelona

Promienna cera nie musi być bardzo jasna - to byłoby takie niepraktyczne latem! Jak najbardziej możesz lekko ją opalić (tylko uważaj na efekty działania promieni UV!), np. brązerem. Blask i złoto lubią się nie od dziś!

3/5
Noon by Noor
East News

Noon by Noor

Do rozświetlonej cery najlepiej pasują naturalne, lekko połyskujące usta. Pociągnij je więc bezbarwnym błyszczykiem. Dobra rada - użyj go też do poskramiania… brwi. Nabłyszczy je ładnie i uporządkuje.

 

4/5
Brandon Maxwell
East News

Brandon Maxwell

Schowaj ciężkie, matujące i mocno kryjące podkłady do szuflady. Wiosną cera powinna być tylko delikatnie wyrównana. Piegi? Jak nabardziej widoczne! Zainwestuj w półtransparentny podkład.

5/5
Tom Ford
East News

Tom Ford

Delikatna, dziewczęca, rozświetlona cera to dobra baza także dla wieczorowych makijaży. Wyrazisty blask na policzkach doskonale zagra z mocnym smoky eye lub czerwoną szminką!

Zobacz także: Chcesz pomalować się… raz a dobrze! Rozważ makijaż permanentny

 

Więcej na temat makijaż Make-Up Trendy