Trendy w makijażu na jesień 2019: winne usta /Roksanda Trendy w makijażu na jesień 2019: winne usta /Alice n Olivia Trendy w makijażu na jesień 2019: winne usta /Luisa Beccaria Trendy w makijażu na jesień 2019: winne usta /Chalayan Trendy w makijażu na jesień 2019: winne usta /Matty Bovan
Trendy w makijażu na jesień 2019: winne usta /Selena Gomez
East News

Pokazuje się w nim już Selena Gomez, lansują go najsłynniejsi makijażyści i zachwalają influencerki. Winny odcień szminki to jeden z hitów makijażowych jesieni 2019! Podpowiadamy, jak go nosić.

Trendy w makijażu 2019: winne usta

O śliwkowych i brązowych ustach, które modnie jest nosić tej jesieni, już pisaliśmy. Równie ważnym jak one kolorem jest bordowy - to ten klasyczny, głęboki odcień ciężkiego, czerwonego wina, który wraca do jesiennych trendów co kilka lat. I nic dziwnego! Jest bardzo elegancki i zmysłowy, a do tego… całkiem wygodny, bo jako najważniejszy element kolorystyczny na twarzy może robić za cały makijaż. Jak nosić go tej jesieni? Radzimy, bo, uwaga, klasyka klasyką, ale ten sezon ma swoje prawa!

1/5
Trendy w makijażu na jesień 2019: winne usta /Roksanda
East News

Roksanda

Z bordową szminką jest tak, że robiąc minimalny makijaż, możesz uzyskać maksymalny efekt. Prawie zerowym wysiłkiem! Usta w kolorze wina wzniosą każdą stylizaję na wyższy poziom - są szalenie elegackie, nawet na tle niemal nagiej twarzy.

2/5
Trendy w makijażu na jesień 2019: winne usta /Alice n Olivia
East News

Alice + Olivia

Rozświetlona cera i jasne powieki oraz minimum tuszu na rzęsach, a do tego perfekcyjny kontur ust i lekko lśniące, satynowe wykończenie szminki - winne usta najpiękniej wyglądają w towarzystwie skromnego makijażu.

3/5
Trendy w makijażu na jesień 2019: winne usta /Luisa Beccaria
East News

Luisa Beccaria

Nie lubisz lśniących pomadek? Ten jesieni winne usta doskonale dogadują się także z tymi supermatowymi. Tylko zadbaj, by wargi były odpowiednio nawilżone i bardzo gładkie (czyli przed malowaniem zrób im peeling).

4/5
Trendy w makijażu na jesień 2019: winne usta /Chalayan
East News

Chalayan

Nowością tej jesieni są winne usta z ciemniejszą  obwódką konturówki. Jak na początku lat 90.! To makijaż tylko dla najbardziej odważnych. I wyłącznie w towarzystwie prostej, nonszalanckiej fryzury i skromnego ubrania. Inaczej możesz być posądzona o nadmierną fascynację kontrowersyjnymi stylowo czasami piewszych sezonów "Przyjaciół"!

5/5
Trendy w makijażu na jesień 2019: winne usta /Matty Bovan
East News

Matty Bovan

Bordowe usta niekoniecznie pasują tylko do supereleganckich stylizacji i makijaży godnych Oscarów. Modelka na pokazie Matty Bovan ma wygląda jak dziewczyna z sąsiedztwa - ma zwyczajną fryzurę i codzienne ubranie. A bordowa szminka… i tak robi robotę!