Lily Collins Trendy w makijażu na jesień 2019: różowe oko /Emma Roberts Trendy w makijażu na jesień 2019: różowe oko /Nastasha Zinko Trendy w makijażu na jesień 2019: różowe oko /Francesca Liberatore Trendy w makijażu na jesień 2019: różowe oko /Iceberg
Trendy w makijażu na jesień 2019: różowe oko /Julia Wieniawa
East News

Róż świetnie nadaje się do podkreślania policzków i ust, ale w żadnym wypadku - oczu? Tej jesieni zmienisz zdanie. Różowy makijaż powiek jest bardzo modny i… zaskakująco dobrze wygląda. Zobacz, jak lansują go projektanci i jak noszą go gwiazdy!

Trendy w makijażu na jesień 2019: różowe oczy

Przeciwnicy różu na powiekach mają jeden argument nie do obalenia: taki makijaż oczu podkreśla zmęczenie i zaczerwienienia - oraz przy bladej cerze łatwo w wyglądać w nim… niezbyt zdrowo. Cóż, mają trochę racji! Na szczęście mamy podkłady rozświetlające, które w takich przypadkach bardzo się przydają. I problem rozwiązany! Zatem niczego się nie obawiaj i zobacz, jak nosić róż na powiekach - możliwości jest naprawdę dużo.

1/6
Lily Collins
Instagram

Lily Collins

Romantyczne smoky eye to najbardziej oczywisty pomysł na  różowy makijaż oczu. I bardzo twarzowy! W wersji Lily Collins jest pastelowy i delikatny, lekko połyskujący, w sam raz na szary jesienny wieczór. Świetnie wygląda z ustami w odcieniu indyjskiego różu.

2/6
Trendy w makijażu na jesień 2019: różowe oko /Emma Roberts
East News

Emma Roberts

Ten makijaż zrobisz jednym… różem do policzków. Delikatny woal jasnego różu na górnych i dolnych powiekach odświeża spojrzenie i przepięknie dopełnia kolor zwłaszcza zielono-brązowych oczu. Pamiętaj o rozświetleniu cery!

3/6
Trendy w makijażu na jesień 2019: różowe oko /Nastasha Zinko
East News

Nastasha Zinko

Minimalistyczny makijaż z maksymalnym efektem! Awangardowe, graficzne kreski-jaskółki wyrysowane ponad powiekami przy zewnętrznych kącikach najlepiej wyglądają solo i ze skromną fryzurą. Nie przejdziesz niezauważona.

4/6
Trendy w makijażu na jesień 2019: różowe oko /Francesca Liberatore
East News

Francesca Liberatore

Nasz ulubiony różowy makijaż tej jesieni! Malarskie plamy koloru na powiekach zdobią, przyciągają uwagę i są… po prostu piękne. Musimy spróbować!

5/6
Trendy w makijażu na jesień 2019: różowe oko /Iceberg
East News

Iceberg

Róż do potęgi! Dla makijażystów Iceberg różowy cień na powiekach to za mało, dlatego dodali mu do towarzystwa różowo-neonową, długą i mocno wygiętą kreskę oraz ozdobili nią (oraz cieniem!) wewnętrzne kąciki oczu. Tylko dla - bardzo! - odważnych.

6/6
Trendy w makijażu na jesień 2019: różowe oko /Valentino
East News

Valentino

A tak… nigdy nie należy robic różowego makijażu oczu. Z całym szacunkiem, Valentino! Taki look doskonale sprawdza się na wybiegu, ale na co dzień jest receptą na zmęczony, niezdrowy wygląd. Różowe powieki wymagają odrobiny koloru na ustach lub policzkach. Tu jest smutno i blado… Do zapamiętania!

 

Więcej na temat Make-Up Trendy makijaż