Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /Zadig & Voltaire Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /Ryan Lo Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /Isabel Marant Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /Kaia Gerber Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /Max Mara
Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /Hailey Bieber
East News

Mocne brwi kojarzą ci się z grubymi, czarnymi kreskami, które rządziły do niedawna na Instagramie? O, nie! Teraz nie powinny wyglądać jak wytatuowane. Mają być naturalne i… niezbyt ciemne. Zobacz, jak nosić mocne brwi jesienią 2019! 

Makijaż na jesień 2019: mocne brwi

O makijażu brwi już pisaliśmy, i na początek przypomnijmy, że malując brwi, podkreślasz włoski, ale nie farbujesz skóry ;). Dlatego cieszymy się, że mocne, czarne jak smoła (albo, co gorsza, granatowe lub rdzawobrązowe…), grube i kanciaste, geometryczne makijaże brwi wreszcie odchodzą do lamusa. Nie miały nic wspólnego z naturą! Teraz brwi powinny być, owszem, nadal jak najszersze i dość ciemne, ale jak najbardziej naturalne - tak, by nie dominowały twarzy, a tworzyły dla niej ładną ramę. Jak malować brwi, by wyglądały naturalnie? Radzimy!

1/6
Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /Zadig & Voltaire
East News

Zadig & Voltaire 

Modelki Zadig & Voltaire są blondynkami, ale mają dość ciemne, popielato-grafitowe brwi. Dlaczego więc wyglądają naturalnie (i świetnie!)? Włoski zostały lekko nastroszone i zaczesane od góry, a skóra pod nimi jest bardzo jasna. To zrobią tylko najlepsze kosmetyki lub… henna.

2/6
Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /Ryan Lo
East News

Ryan Lo

Masz naturalnie gęste, krzaczaste nawet brwi, jak modelka Ryan Lo? Jesteś prawdziwą szczęściarą. Bo w tym sezonie… nie musisz z nimi robić nic. Jeśli są niesforne i lekko "potargane", tym lepiej!

3/6
Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /Isabel Marant
East News

Isabel Marant

Uwaga, blondynki! Nie malujcie brwi na czarno! Ani na zbyt ciemny brąz… Złota zasada mówi, że brwi powinny być jedynie o ton-dwa ciemniejsze od koloru włosów. Nigdy nie była bardziej aktualna, niż teraz! 

4/6
Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /Kaia Gerber
East News

Kaia Gerber

Kaia Gerber to posiadaczka przepięknych, ale dość trudnych brwi. Dlaczego? Mają okrągły, nieco opadający ku zewnętrznym kącikom oczu kształt. Modelka znalazła jednak na nie sposób: najmocniej  podkreśla środkową część brwi, a poddając się regulacji pamięta o tym, by najwyżej unieść właśnie nią. Taki zabieg "otwiera" oczy!

5/6
Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /Max Mara
East News

Max Mara

Aby brwi były mocne, nie musisz nawet… ich malować. Jeśli natura obdarzyła cię szerokimi łukami włosków, uporządkuj je tylko żelem utrwalającym do brwi, zaczesując je lekko do góry. Efekt? Czysty, elegancki i bardzo naturalny. Piękny!

6/6
Makijażowe trendy na jesień 2019: mocne brwi /najlepsze kosmetyki: Annabelle Minerals, Benefit, Golden Rose
Mat. prasowe

Czym podkreślać brwi? Najlepsze kosmetyki

Oto kosmetyki, które nigdy nas nie zawiodły - zapewnią naturalny, efektowny makijaż!

Paleta cieni do brwi Brow Like Wow, Annabelle Minerals 64,90zł (Annabelle.pl)

Wielofunkcyjna kredka i cień do brwi 2 w 1 Brow Styler, Benefit, 182 zł (Sephora)

Długotrwały żel do stylizacji brwi Longstay Brow Styling Gel, Golden Rose, 20,90 zł

 

Więcej na temat makijaż szerokie brwi