Trendy lato 2020. Ta torebka to już hit Instagrama - ma ją Joanna Horodyńska

Trendy lato 2020. Ta torebka od Prady to już hit Instagrama. Ma ją Joanna Horodyńska

Trendy lato 2020. Ta torebka to już hit Instagrama - ma ją Joanna Horodyńska

Nylon bag od Prady to nowa propozycja dla każdego na wiosnę i lato 2020. Ma już ją w swojej kolekcji m.in. Dua Lipa, Kendall Jenner czy Joanna Horodyńska. Jak wygląda ten model? Co jest w nim takiego wyjątkowego? Sprawdźcie poniżej!

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. Rozmiar ma znaczenie, czyli wielki powrót torebek XXL

Nylon bag od Prady w wersji mini przy obecnym kursie dolara kosztuje ok. 3000 złotych. Nylon bag to propozycja od Prady dostępna w wielu kolorach: różowym, delikatnym niebieskim, żółtym, czerwonym... Nylon bag była jednym z najchętniej dobieranych dodatków przez influencerki na ostatnim Fashion Weeku w Nowym Jorku.

Zobacz także: Ania Lewandowska z supermodną torebką za 9 tys. zł na wiosnę 2020! Identyczną kupicie w Reserved

Czy ta torebka ma szansę podbić ulice także w Warszawie? My widzimy na to duże szanse! Spójrzcie, jak nosi ją Joanna Horodyńska, która zdecydowała się na model w niebieskim kolorze. Do torebki stylistka dopasowała zielony garnitur i bardzo oryginalne sneakersy. Oczywiście nie zapomniała o obowiązkowej maseczce, bez której nie możemy teraz wychodzić z domów.

Trendy lato 2020. Ta torebka to już hit Instagrama - ma ją Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska do całości swojej stylizacji dobrała bardzo ciekawe buty... To sneakersy Balenciaga, model TYREX, który może być wasz za... 3700 złotych. Uroda tych sneakersów jest jednak bardzo kontrowersyjna. Podobnie jak w przypadku sneakersów również od Balenciagi - Triple S.

Joanna Horodyńska w sneakersach Balenciaga. To model TYREX

Więcej na temat Joanna Horodyńska Prada
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23