Stylowy elementarz na jesień 2017 według Kingi Rusin – ale i według trendów z wybiegów – można podsumować krótko: postawcie na look w stylu retro. Pora zainspirować się bogactwem i elegancją dekady lat 70., kiedy jesienny styl był automatycznie utożsamiany z ciepłą, ziemista paletą beży i bieli.

 

Więcej: Z wiekiem wygląda coraz lepiej! To zasługa... Kinga Rusin zdradza prawdziwy sekret swojej urody!

 

Kinga Rusin
Kinga Rusin

 

W ciągu ostatnich dni dziennikarka i prezenterka TVN pokazała dwie stylizacje, które są jej własną interpretacją „sewentisowego" trendu. Pierwszy z nich, oparty na białej podstawie – prostych spodniach i koszuli – Kinga podkręciła wielkim swetrem (czy może to już płaszcz?) z grubo splecionej dzianiny i oversize'owymi, falującymi na wietrze frędzlami obszytymi wzdłuż lamówki, niczym w kolekcjach Sacai, Balmain, Marchesa czy Pucci. Stylizację Kinga uzupełniła dodatkami w kolorze bursztynowego toffi.

 

Więcej: 10 najlepszych wieczorowych stylizacji Kingi Rusin! Jaki jest sekret stylu gwiazdy?

 

Kinga Rusin
Kinga Rusin

 

Ale ciepłe barwy to nie jedyne cechy dekady ikon mody takich jak Francoise Hardy czy Veruschka. W swoim drugim looku – na spacerze z Czarkiem – dziennikarka postawiła na kolejny stylowy niezbędnik lat 70. q– dzianinową tunikę w połączeniu z zamszowymi kozakami przed kolano. Stylizacji dopełniła brązowa shopperka i parę długich łańcuszków na szyi – oraz, oczywiście, oversize'owe okulary przeciwsłoneczne z gradientem.

 

Więcej: Kinga Rusin jeszcze nigdy nie była tak oburzona! Co się stało?

 

Musicie przyznać, że w stylizacjach w stylu lat 70. jest dziennikarce naprawdę do twarzy! Ale który z jej retro looków był lepszy? Głosujcie!