Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Joanna Koroniewska Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Hailey Bieber Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Julia Wieniawa Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Doda Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Selena Gomez
Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Paulina Sykut-Jeżyna
East News

Myślisz o tym, jak się uczesać na przedświątecznego śledzika, jaką fryzurę zrobić sobie na święta i w sylwestra? My tak! Dlatego prześledziliśmy trendy i sprawdziliśmy, jakie fryzury będą najbardziej na czasie w te święta i sylwestra. Gwiazdy już je noszą!

Trendy 2019: najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra

Jedno jest pewne: powinnaś wyglądać wyjątkowo. Uczesz się inaczej niż zwykle i zaskocz wszystkich! To wcale nie znaczy, że  musisz poświęcić na fryzurę bardzo dużo czasu. Najmodniejsze uczesania są nonszalanckie i pozwalają na duży luz. Można je też zrobić naprawdę ekspresowo - na przykład  jak Paulina Sykut-Jeżyna, zakładając supermodną, szeroką, ozdobną opaskę na lekko podtapirowane i wygładzone włosy. Prawda, że to łatwe? Zobacz, czym zainspirują cię inne gwiazdy!

1/5
Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Joanna Koroniewska
East News

Joanna Koroniewska

Fale retro na święta? Oczywiście, zawsze, ale tym razem… nie są do końca retro! Co robimy inaczej? Tym razem fale kręcą się mniej, a ich końcówki są wyprostowane, więc zamiast wałków lub lokówki użyj prostownicy, by zakręcić nią bardziej płaskie fale i wyprasować końce włosów.

2/5
Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Hailey Bieber
East News

Hailey Bieber

Fryzura typu wet look, szalenie modna, ale trudna do noszenia na co dzień, w świąteczne wieczory i karnawałowe noce sprawdzi się doskonale! I jest bardzo łatwa do zrobienia - wystarczy mocno nażelować i zaczesać włosy do tyłu. Prostą fryzurę ozdób, jak Hailey Bieber, wyrazistą, lśniącą spinką.

3/5
Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Julia Wieniawa
East News

Julia Wieniawa

Burza loków zawsze się sprawdza! Julia Wieniawa wybrała loki do dość rockowej stylizacji ze skórzaną kurtką i ostrą biżuterią (i wygląda to świetnie!), ale będą wyglądać równie wspaniale z elegancką sukienką. Aby robiły wrażenie, włosy powinny być pełne powietrza, lekko potargane i bardzo, bardzo pokręcone - w stylu lat 80.!

4/5
Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Doda
East News

Doda

Najmodniejsze fryzury są w te święta na luzie - i tak samo jest z najmodniejszymi upięciami. Luźny, niski kok wygląda jak zrobiony od niechcenia. Włosy zebrane na karku, pasma przy twarzy wypuszczone, całość w nieładzie… Aby fryzura była nonszalancka, ale nie niedbała, pamiętaj, by wyznaczyć równy przedziałek, unieść włosy u nasady i podkręcić poszczególne pasma lokówką!

5/5
Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Selena Gomez
East News

Selena Gomez

Coś dla miłośniczek boho: warkocze. Nie, nie wyszły z mody! Teraz nosimy je bardzo luźne i zaczynamy zaplatać bardzo nisko, na wysokości żuchwy. Zwiąż je niemal niewidoczną nitką, a pasma przy twarzy wypuść swobodnie i lekko zakręć lokówką. Całość fryzury porządnie nabłszcz!

 

Więcej na temat fryzury gwiazd Sylwester