Małgorzata Socha i Karolina Szostak w pastelach, która lepiej wyglądała na konferencji Polsatu?

Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu jak zwykle pojawiła się plejada gwiazd. Większość postawiła na jasne kolory i zwiewne suknie, ale nie zabrakło też klasycznej czerni czy czerwieni. Największym zaskoczeniem wieczoru była stylizacja Joanny Liszowskiej, która postawiła na garnitur z naprawdę głębokim dekoltem! Z kolei modne i ponadczasowe pastele wybrały Małgorzata Socha i Karolina Szostak. Obie gwiazdy zdecydowały się na garnitury, ale zaprezentowały je w zupełnie innej formie. Która stylizacja wypadła lepiej?

Małgorzata Socha na wiosenną ramówkę Polsatu założyła jasny garnitur od duetu Bohoboco, który idealnie komponował się z beżową, elegancką koszulą. Uzupełnieniem stylizacji były winylowe sandały na słupku. Dzięki temu, że były praktycznie niewidoczne, nie odciągały wzroku od stylizacji. To elegancki garnitur był głównym bohaterem tego zestawu. Fryzurę gwiazdy stworzył Piotr Wasiński. 

Z kolei Karolina Szostak zdecydowała się na jednobarwny total look. Do jasnoróżowego garnituru polskiej marki Marlu założyła bluzkę w tym samym kolorze. Nawet urocza kopertówka z sercem była dobrana w tej samej tonacji. Jedynym elementem zestawu, który różnił się kolorem, były srebrne sandałki. Za stylizację dziennikarki odpowiada Bartek Indyka, jeden z najpopularniejszych polskich stylistów. 


Może Cię również zainteresować:

"Raz jestem szczuplejsza, raz jestem grubsza" Karolina Szostak szczerze o swoim wyglądzie! Dopadł ją efekt jojo?

Źródło: Newseria Lifestyle