Nicole Kidman
East News

Skromnie zaplecione w warkocz włosy to już przeszłość. Teraz warkocz to synonim fryzury z charakterem: bardzo eleganckiej, jak u Emily Blunt, rockowej, jak u Amber Heard lub Blake Lively, romantycznej, jak w przypadku Nicole Kidman, a nawet… inspirowanej uczesaniami historycznymi (spójrz tylko na Lily Collins!). Warto przyjrzeć się im bliżej i wykorzystać na imprezie ostatkowej. Będą idealnym dopełnieniem wyrazistego makijażu.

Modne warkocze: mocno zaplecione kontra luźne

Wśród najnowszych i najbardziej spektaktularnych warkoczy gwiazd zauważyliśmy dwie tendencje. Jedna z nich to warkoczyki bardzo cienkie, mocno zaplecione i trzymające się blisko głowy, jak u Nataszy Urbańskiej czy Marion Cotillard, a druga to sploty raczej luźne, lekko potargane, dosyć nonszalanckie - jak u Amber Heard lub Nicole Kidman. Zobacz, jak teraz nosi się warkocze!
 

1/7
Nicole Kidman
East News

Nicole Kidman

Warkocz kłos zrobił furorę parę lat temu i… jak dotąd donikąd się nie wybiera! Nicole Kidman zestawiła go z zakręconą na lokówce grzywką, która zmiękcza rysy twarzy, i lekko go portagała. Uwaga, kłos jest idealny, jeśli chcesz udać, że masz włosy gęstsze, niż w rzeczywistości - wystarczy lekko go ponaciągać, z łatwością staje się dwa razy grubszy:).

2/7
Natasza Urbanska
East News

Natasza Urbańska

To minimalistyczna, nieco punkowa fryzura, ale dużo się w niej dzieje! Koronę głowy wieńczy warkoczyk holenderski, czyli zapleciony w odwrotnym kierunku, niż zwykły, luźne pasemka włosów falują wokół głowy, a pasma blond pięknie podkreślają sploty warkocza. Pięknie!

3/7
Marion Cotillard
East News

Marion Cotillard

Poł na pół warkoczyk i rozpuszczone, potargane włosy - oto zadziorna, rockowa fryzura na co dzień! Nie martw się, że zaplatanie warkocza z tyłu głowy jest trudne lub wymaga precyzji - jeśli będzie trochę nierówny, tym lepiej!

4/7
Lily Collins
East News

Lily Collins

Ta fryzura zachwyci nie tylko miłośników sztuki renesansowej! Idealnie gładka, z równym przedziałkiem, przepasana dwoma cienkimi warkoczykami przypomina kobiece portrety dobry Odrodzenia. Fryzura przepiękna, ale wymaga precyzji…

 

5/7
Emily Blunt
East News

Emily Blunt

Niskie upięcia nie wychodzą z mody - nadal są najbardziej kobiecym uczesaniem na wieczór. A do tego najmodniejszym, jeśli z wplecionym w nie warkoczem, a najlepiej - warkoczem kłosem. Pasmo włosów wypuszczone luźno przy skroni jeszcze dodaje fryzurze miękkości.

6/7
Blake Lively
East News

Blake Lively

Jeśli warkocz zbliżony do klasycznego, to tylko taki jak u Blake, czyli mocno poluzowany u nasady i równie mocno ściągnięty u końca.

7/7
Amber Heard
East News

Amber Heard

Korona z warkocza w skali XXL? Poprosimy! Teraz warkocz nad czołem zaplatamy luźno, wyciagając z niego pojedyncze pasma włosów. Psst… Taka fryzura najpiękniej wygląda na włosach blond, na których lepiej widać luźne sploty.

 

Zobacz także: Nowa fryzura Małgorzaty Rozenek. Udana?
 

Więcej na temat wpadki gwiazd