Marcelina Zawadzka, Anna dello Russo, Sienna Miller, Rihanna, Rita Ora w futerkach Anna dello Russo w kolorowym futrze Rita Ora w zielonym futrze Rihanna w różowym futrze Sienna Miller w zielonym futrze
Marcelina Zawadzka, Anna dello Russo, Sienna Miller, Rihanna, Rita Ora w futerkach
Paparazzi, ons.pl, EastNews
1/7
Marcelina Zawadzka, Anna dello Russo, Sienna Miller, Rihanna, Rita Ora w futerkach
Paparazzi, ons.pl, EastNews

Po pierwsze: powinno być sztuczne, po drugie - ogromne! Gwiazdy noszą tej zimy futro nie tylko dlatego, że marzną - ale przede wszystkim, by zrobić równie wielkie jak futrzany płaszcz wrażenie! I choć przypominają w tych okryciach przyjaciółki człowieka śniegu, w ogóle się tym nie przejmują, bo oprócz futra prezentują także szczupłe i gołe (!) nogi w botkach i szpilkach.

 

Zobacz: Najmodniejsza torebka sezonu musi mieć… futrzany pompon! Wiemy, gdzie taki znajdziesz SHOPPING

2/7
Anna dello Russo w kolorowym futrze
EastNews

Opinia ikony stylu zobowiązuje - Anna Dello Russo w patchworkowym futrze biegała z pokazu na pokaz podczas tygodnia mody w Paryżu!

3/7
Rita Ora w zielonym futrze
EastNews

Rita Ora ma słabość do futer - ale tylko ekologicznych! Co sezon uzupełnia garderobę kilkoma nowymi kolorami :)

4/7
Rihanna w różowym futrze
EastNews

Rihanna to mistrzyni łączenia trendów! Czy ktoś poza nią wyglądałby tak stylowo w futrze XXL i kozakach za kolano z aksamitu?

5/7
Sienna Miller w zielonym futrze
ons.pl

Sienna Miller wie, jak zabłysnąć na pokazie pełnym gwiazd - wystarczy założyć supermodne futro z kolekcji, która jeszcze nie jest dostępna w sklepach!

6/7
Marcelina Zawadzka w szarym futrze
Paparazzi

Do szarobłękitnego futerka Marcelina Zawadzka założyła supermodne, długie kozaki i grube rajstopy. Idealny sposób, by stylowo wyeksponować nogi i...nie zmarznąć!

7/7
Agnieszka Chylińska w czarnym futrze
Paparazzi

Agnieszka Chylińska wie, że czarny total look zawsze się sprawdza! Futero, dżinsy plus botki to zestaw  jednocześnie stylowy i wygodny.