Edycja Zając torba Chanel
1/5
Edycja Zając torba Chanel

Dla Edyty Zając ulica jest wybiegiem! Modelka wygląda fenomenalnie nie tylko na imprezach i eventach – zaryzykujemy stwierdzenie, że jej stylizacje „off-duty" są jeszcze lepsze niż te na czerwonym dywanie.

 

Zobacz też: „Mam na tym punkcie fioła”. Edyta Zając–Rzeźniczak zdradziła nam sekrety swojej urody

 

Najnowszy look modelki bez wątpienia potwierdza tą regułę. Gwiazda „Agenta" wyglądała wprost rewelacyjnie wchodząc do swojego auta na jednej z warszawskich ulic. Ale przyjrzyjcie się uważnie – na ramieniu ma kultowy model torby Chanel Deauville! Ile zapłaciła za nią żona Jakuba Rzeźniczaka? Zajrzyj do naszej galerii aby się przekonać.

 

Więcej: Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając zostaną niedługo rodzicami? Modelka zdradza: "Czas pokaże, kiedy..."

 

2/5
Edyta Zając z torebką Chanel

Edyta Zając zna obecne trendy i tym razem postawiła na pojawiający się u wszystkich projektantów jeans. Postarzany, denimowy płaszcz z rozdarciami zestawiła ona po prostu z białym podkoszulkiem włożonym w szare, obcisłe spodnie.

3/5
Edyta Zając w wysokich kozakach

Ale cały look modelki robią te fenomenalne kozaki! Co za nogi! Chociaż nie wyglądają na łatwe do noszenia, Edyta nie zdawała się mieć z nimi problemów ;)

4/5
Edyta Zając z torebką Chanel

Naszą uwagę zwróciła też torba żony Jakuba Rzeźniczaka. Założyła ona swoją shopperkę Chanel Deauville w kolorze grafitowym i z cekinowym, wytłoczonym napisem. Nie uwierzycie ile za nią zapłaciła… Ta sama torba może być twoja za jedyne... 19200 zł ;)

5/5
Edyta Zając z torebką Chanel

Czy Edyta wracała z jakiejś okładkowej sesji? Bo jej makijaż i włosy były nieskazitelne! Edyta miała delikatnie ciemne usta i subtelnie przydymione oczy. Wyglądała ekstra!

Więcej na temat Chanel Edyta Zając