Tomasz Lis zdradził jak schudł 20 kilo
Facebook/ONS

Lis zrzucił 20 kilo! Jak on to zrobił?

Tomasz Lis zdradził jak schudł 20 kilo
Facebook/ONS

Ostatnimi czasy fitness i spędzanie aktywnie czasu są coraz bardziej popularne. Wszystko za sprawą lansowaniu przez media Ewy Chodakowskiej, która stała się ulubioną trenerką Polek, czy gwiazdom, które w telewizjach śniadaniowych opowiadają o tym, że niedługo wezmą udział w morderczym triatlonie.

Do grona znanych i lubianych, którzy załapali bakcyla sportu dołączył Tomasz Lis. Jeszcze kilka lat temu dziennikarz miał niewielką nadwagę, jednak postanowił wziąć się za siebie i dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom schudł 20 kilo. Swój dawny wygląd skomentował na swoim blogu w serwisie NaTemat.pl:

- Mówię to jako ex grubas, ważący 20 kilogramów mniej, niż trzy lata temu. Gładźcie sobie panie swych mężów po ich seksownych bębnach, a ja wam powiem - patrzę na swe zdjęcia 20 kilogramów więcej temu i nie znajduję w nich absolutnie nic sexy. Byłem po prostu odrażający. Zapuszczony, spasiony knur, stary - młody dziad, podstarzały za wcześnie wujcio


Publicysta zaapelował również do kobiet, aby zatroszczył się o swoich mężów czy partnerów i nie wmawiały im, że lekko zaokrąglone piwne brzuszki dodają im uroku.

- Drogie panie, naprawdę uważacie, że wylewający się przez pasek kałdun, opinający koszulę bęben, jest sexy? Naprawdę? - napisał Lis.


Dziennikarz w swoim wpisie na blogu pochwalił się również swoimi metodami na zachowanie dobrej formy i zdrowego wyglądu, a tym samym wyliczył wszystkie grzechy mężczyzn dotyczące jedzenia. Ponadto wyliczył jakie korzyści daje nam bardziej aktywny styl życia.

Czytając wpis Tomasza Lisa "Moja dieta cud, czyli cała Polska walczy z brzuchem" można odnieść wrażenie, że słowa nie wypowiada ceniony publicysta, a trener fitnessu, który w swoim środowisku uchodzi za bezwzględnego tyrana. Takich słów z pewnością nie powstydziłaby się Ewa Chodakowska, która dzięki swoje osobowości i olbrzymiej wiedzy sprawia, że w ciągu 30 dni wiele kobiet zrzuca nadwagę i staje się lepszymi ludźmi.

Zobacz: Debiut Chodakowskiej w TVN porwał tłumy! Co zaprezentowała?

Tak wygląda dieta i zdrowy styl życia Tomasza Lisa:

All-ONS_1425841-Tomasz_Lis.jpg

Jak schudły polskie gwiazdy:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11