Najlepsze kreacje na Telekamerach 2018


Wczoraj już po raz 21. odbyła się gala wręczenia Telekamer, dorocznych nagród branży telewizyjnej przyznawane przez magazyn Tele Tydzień. I choć w tym roku organizator prestiżowego plebiscytu postanowił nie relacjonować nigdzie przebiegu swojej imprezy, wszystkich faktów dowiecie się czytając Party.pl – tutaj zobaczycie kto przyszedł, natomiast tu zobaczycie wszystkie gwiazdy, które wróciły wczoraj do domu z Telekamerą.

 

Więcej: Zobaczcie nasz RANKING stylizacji z gali Telekamery 2018! Kto wyglądał... najgorzej?

 

Ale jak każda gala również i Telekamery są doskonałą okazją żeby przyjrzeć się stylizacjom gwiazd – oraz oczywiście wybrać tę, która wyglądała najlepiej. Postanowiliśmy wyróżnić looki Basi Kurdej-Szatan, Pauliny Sykut, Klaudii Halejcio, Marty Manowskiej, Joanny Przetakiewicz, Anny Dereszowskiej, Margaret, Mai Ostaszewskiej oraz Julii Wróblewskiej. Głosujcie w naszym plebiscycie – i przewińcie w dół żeby przyjrzeć się lepiej ich stylizacjom.

 

 


Biel, kość słoniowa, blady, perłowy róż i cielisty odcień nude to kolory, na które zdecydowała się Basia Kurdej-Szatan (jej kreacja to projekt Violi Piekut), Paulina Sykut w projekcie Just Paul oraz Klaudia Halejcio w kreacji od Roberta Czerwika. Zakryte ramiona czy nie, dopasowane bądź z plisowanym dołem a nawet jaśniejące, złote aplikacje – musimy przyznać, że wszystkie trzy panie wyglądały rewelacyjnie w sukniach maksi.

 

Więcej: Zobaczcie nasz RANKING stylizacji z gali Telekamery 2018! Kto wyglądał... najgorzej?

 

 

Ale część z naszych gwiazd postawiło na ponadczasowy szyk wieczorowej czerni. Na przykład – Marta Manowska, która w sukni od Roberta Czerwika z wielkim trenem zrobiła niemalże Lady Gagę z tegorocznej gali Grammy oraz  Joanna Przetakiewicz w buduarowej sukience typu slip dress z asymetrycznym dołem z falbanami. Z kolei Anna Dereszowska wybrała szmaragdowozieloną kreację maksi od Mario Menezi z przeskalowanymi rękawami, głębokim dekoltem oraz mocno dopasowaną talią.

 

Więcej: Barbara Kurdej-Szatan zdobyła Telekamerę trzeci rok z rzędu. Za co pokochały ją miliony Polaków?

 

 

Ostatnie trio z naszych gwiazd zdecydowało się na mniej standardowe kreacje, co naturalnie doceniamy. To w sumie żadna niespodzianka, że Margaret wygląda zupełnie inaczej niż wszyscy – tym razem postawiła na granatowo-czerwone kombo szalu od Balenciagi, drapowanej sukienki Moschino i czerwonych kozaków Badura. Inaczej niż wszyscy wyglądała także Maja Ostaszewska – w zabudowanej, prześwitującej sukni od Macieja Zienia w stylu wiktoriańskim, którą totalnie widzielibyśmy na Florence Welch. Z kolei Julia Wróblewska jako jedna z naprawdę niewielu obecnych na imprezie kobiet zrezygnowała z sukni. Aktorka przyszła na galę w długiej, dwurzędowej marynarce noszonej jako sukienka – i bardzo w stylu kolekcji Anthony'ego Vacarello dla Saint Laurent. Przykład ryzyka, które się opłaca ;-).

 

Więcej: Torbicka, Doda i i jeszcze więcej gwiazd na gali wręczenia Telekamer! Jak oceniłem ich kreacje?

 

Paulina Sykut
Paulina Sykut
...
Julia Wróblewska
Julia Wróblewska
...
Basia Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan
...
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
...
Margaret
Margaret
...
Anna Dereszowska
Anna Dereszowska
...
Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz
...
Marta Manowska
Marta Manowska
...
Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio
...
Wyniki plebiscytu:
Paulina Sykut...
Julia Wróblewska...
Basia Kurdej-Szatan...
Maja Ostaszewska...
Margaret...
Anna Dereszowska...
Joanna Przetakiewicz...
Marta Manowska...
Klaudia Halejcio...