Tęczowy makijaż oczu: Anna Sui
East News

Kiedy szaleć z makijażem, jeśli nie latem? Dlatego odważ się na tęczowy, wielokolorowy makijaż oczu. Oto najpiękniejsze przykłady u gwiazd i na wybiegach!

Tęczowe smoky eye - jak je zrobić?

Aby uzyskać efekt tęczowego makijażu, wymieszaj na powiekach kilka odcieni z jednej palety: ciepłej albo chłodnej. Najbardziej uniwersalne są chłodne tony fioletowo-niebiesko-zielone, ale na czasie są też odcienie różu, a nawet pomarańczu! Cienie nakładaj wysoko aż pod brew, dokładnie rozcierając granice kolorów. Możesz też narysować kreskę - najmodniejsza "unosi się" nad powieką ruchomą. W naszej galerii zobacz najpiękniejsze przykłady tęczowego makijażu. Zainspiruj się!

raffaello_box
Mat.prasowe

 

1/5
Tęczowy makijaż oczu: Priyanka Chopra
Instagram

Priyanka Chopra

Jeśli jak Priyanka masz ciemne oczy i karnację (lub właśnie wybierasz się na urlop i zamierzasz pięknie opalić…), koniecznie wypróbuj tęczowy makijaż w odcieniach fioletu i lazuru. Pamiętaj, by podkreślić też dolną powiekę - te kolory najpełniej uwydatniają brąz i zieleń tęczówek! A usta pociągnij pomadką w liliowym odcieniu nawiązującym do jednego z cieni - będzie elegancko i spójnie.

2/5
Tęczowy makijaż oczu: Zendaya
Instagram

Zendaya

Odważne połączenie fioletu, jasnego różu i brokatowych błękitów to propozycja tylko na wieczorną letnią imprezę. A ponieważ kolory są dość ciemne, zapamiętaj ten makijaż i… na Sylwestra! Serio - warto.

3/5
Tęczowy makijaż oczu: Emily Ratajskowski
Instagram

Emily Ratajkowski

Modelka zdecydowała się na smoky eye w odcieniach morza. Mienią się tu i przenikają błękit, lazur, granat, srebro, liliowy fiolet… Jak chłodna toń, pięknie! A jak to dobrze wygląda z opalenizną!

4/5
Tęczowy makijaż oczu: Esteban Cortazar
East News

Esteban Cortazar

Tęczowe oko może być też bardzo nowoczesne - modelki Estebana Cortazara zamiast kolorowego smoky nosiły… kolorowe makijaż w stylu w stylu prac Jacksona Pollocka - prawdziwą abstrakcję z kolorowych kreseczek i plamek na powiekach!

5/5
Tęczowy makijaż oczu: Kylie Jenner
Instagram

Kylie Jenner

Kylie jak zawsze odważna! Pomarańczowe usta obok pomarańczowej kreski powyżej powieki ruchomej, do tego złoto-brązowe cienie i włosy w stylu wet look - taka stylizacja wymaga silnej osobowości!

Jeśli marzy ci się kolorowy makijaż oczu, przydadzą ci się te cienie

 

Więcej na temat Make-Up Trendy makijaż