1/6

Męski styl nie jest może najważniejszym trendem tego sezonu, jednak niektóre gwiazdy bardzo go polubiły - i nie zamierzają z niego rezygnować! A co jest kluczowym elementem męskiego szyku? Oczywiście - garnitur! W wersji kobiecej nosimy go z koszulą (najlepiej z delikatnego, lejącego materiału) oraz - obowiązkowo - z wysokimi szpilkami. Zobacz, jakie gwiazdy postawiły na męski look!

 

Aneta Kręglicka garnitury nosi po mistrzowsku! Przykład? Jej look na gali Kobieta Roku Glamour: garnitur Givenchy, torebka Gucci i szpilki Jimmy Choo. Klasa sama w sobie!|

 

Zobacz też: Wow! Olśniewająca Agnieszka Szulim w garniturze na wernisażu

2/6

Czarny total look z garniturem i...kolorowe okulary! Cate Blanchett pokazuje, że ma do siebie dystans (i świetny styl!)

3/6

Amal Clooney uwielbia klasyczny styl: szary garnitur w prążki, biała koszula, cieliste szpilki - idealna stylizacja wziętej prawniczki.

4/6

Paulina Drażba jest fanką męskiego szyku. Tym razem marynarkę o męskim fasonie zestawiła z wąskimi spodniami, topem i sandałami na platformie - ze świetnym skutkiem!

5/6

Do garnituru Agnieszka Sienkiewicz dobrała ultrakobiece dodatki: top z koronką (i dużym dekoltem), złote szpilki i...czerwoną szminkę.

6/6

Olga Frycz potraktowała temat dosłownie: garniturowe spodnie, buty - oksfordki, kamizelka w męskim stylu. Kobiecy element? Koszula z półprzezroczystego materiału.