Leonie Hanne
East News

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Leonie Hanne
East News

Zaczesane do tyłu włosy mają teraz swoje pięć minut. Fryzura ma w sobie coś charyzmatycznego i męskiego. Na wybiegach pojawiła się w dwóch wersjach, z przedziałkiem i bez w stylu włoskiego mafioso. Styliści fryzur postawili na nią już podczas zeszłorocznych, jesiennych pokazów, ale w tym sezonie zdobyła jeszcze więcej zwolenników. Ponadto uwielbiają ją też it-girls, jak np. Leonnie Hanne, Bella Hadidi i Kim Kardashian. Ogromną zaletę włosów ułożonych w ten sposób jest też wygoda i łatwość wykonania. Wystarczy ci dosłownie kilka minut, by odtworzyć look rodem z wybiegu.

Na gładko

Do perfekcyjnego wygładzenia kosmyków przyda ci się pasta, pomada, lub żel do włosów oraz mocno utrwalający lakiery. Możesz wykonać stylizację w dwóch wariantach: sięgnąć po kosmetyki dające efekt mokrych włosów lub postawić na produkty o matowym wykończeniu. Pierwsza opcja jest teraz zdecydowanie bardziej na czasie. Najpierw wyprostuj włosy i zaczesz je do tyłu. Następnie w górną ich część wetrzyj pastę lub żel z pomocą gęstej szczoteczki do zębów. Na koniec obficie spryskaj włosy lakierem do włosów. Możesz też wygładzić z pomocą olejku pozostałą, rozpuszczoną część kosmyków dla bardziej mokrego efektu.

Hannibal Laguna

Hannibal Laguna wiosna/lato 2021
East News

Acne Studios

Acne Studios wiosna/lato 2021
East News

Shutterstock

Shutterstock wiosna/lato 2021
East News

Z przedziałkiem

W tej opcji włosy wymagają podobnego przygotowania, jak w poprzedniej w wersji z tym wyjątkiem, że po wyprostowaniu kluczowe jest zrobienie równego przedziałka po środku głowy. Przy tym looku nie musisz też nakładać tak dużej ilości pomady lub żelu, lepiej wygładź włosy olejkiem i spryskaj całość mocno utrwalającym lakierem do włosów.

Gabriela Hearst

Gabriela Hearst wiosna/lato 2021
East News

Shutterstock

Shutterstock wiosna/lato 2021
East News

Boss

Boss wiosna/lato 2021
East News

Więcej na temat włosy fryzury
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11