Osiągnęliśmy chyba już stan, w którym świat nasycił się informacjami na temat księżnej Kate, księżnej Meghan oraz ich małżonków, księcia Williama i księcia Harry'ego. Niemalże każdy strój, wyjście i wypowiedź brytyjskich royalsów trafiają na okładki gazet nie tylko w Anglii, ale i na całym świecie. 

 

Więcej: To już pewne. Książę Harry i księżna Meghan już niebawemzostaną rodzicami!

 

Księżna Meghan i książę Harry
East News

 

Ale Meghan i Harry to nie jedyna królewska para, która jest młoda, wygląda dobrze i zajmuje się działalnością charytatywną. Pozwólcie, że przedstawimy wam szwedzką parę książęcą. 

 

Więcej: Książę Harry i Meghan Markle stracili przez ślub równowartość 35 milionów złotych!

 

Książę Szwecji Karol Filip i księżna Zofia
East News

 

Następca tronu Szwecji książę Karol Filip Bernadotte – również znany (adekwatnie) jako „najgorętszy książę świata" – wraz z żoną księżną Zofią Hellqvist zostali ostatnio sfotografowani na ślubie znajomych w Hölö w pobliżu Sztokholmu.

 

Więcej: Pierścionek zaręczynowyksiężnej Kate miał trafić do Meghan Markle! Dlaczego tak się nie stało?

 

Książę Szwecji Karol Filip i księżna Zofia
East News

 

Ale nowe zdjęcia szwedzkiej pary królewskiej to tylko pretekst do bliższego przyjrzenia się royalsom zza naszej północnej granicy. Szczególnie, że podczas gdy angielscy monarchowie nie do końca wydają się rozumieć współczesną kulturę mediów społecznościowych (przypominamy, że Meghan dostała rozkaz zamknięcia wszystkich swoich sociali), książę Karol Filip jest wyjątkowo aktywnym użytkownikiem Instagrama.

 

Więcej: Suknia ślubna Meghan Markle to plagiat?

 

 

W maju tego roku „gorący książę" postanowił odblokować swoje prywatne konto na medium społecznościowym dla całego świata. 

 

Więcej: Księżna Kate i księżna Meghan mają nową, ulubioną markę!

 

 

Oczywiście, mamy do czynienia z księciem, dlatego nie oczekujcie, że w jego Insta Stories znajdziecie obrazki alkoholizującego się royalsa szalejącego na parkiecie. Większość ze zdjęć Karola Filipa to fotografie szwedzkiej rodziny królewskiej podczas pełnienia oficjalnych obowiązków.

 

Więcej: Nie tylko Meghan Markle! Oto księżniczki, które nie mają arystokratycznych korzeni

 

 

Mimo wszystko trudno odmówić Karolowi Filipowi oraz jego żonie Zofii ponadludzkiej urody. Niestety dla wszystkich liczących na rychłe zerwanie pary mamy złą wiadomość. Para – która poznała się zupełnie przypadkiem podczas kolacji w restauracji, i która ślub wzięła w 2015 roku – ma dwóch synów, księcia Aleksandra i księcia Gabriela.

 

Są bardziej atrakcyjni niż Harry i Meghan?