Natalia Przybysz w dżinsach Miss Denim i bluzce Joanna Muzyk Atelier
Instagram

Sylwia Przybysz w postrzępionych dżinsach i niemal przezroczystym topie. Pięknie czy wyzywająco?

Natalia Przybysz w dżinsach Miss Denim i bluzce Joanna Muzyk Atelier
Instagram

Sylwia Przybysz potrafi zrobić wrażenie! Tym razem zwróciła naszą uwagę stylizacją z poszarpanymi dżinsami z odważnymi wycięciami pod pośladkami i krótkim, półprzezroczystym topem. Odważyłabyś się? Bo sprawdziliśmy, gdzie można kupić jej ubrania i ile trzeba za nie zapłacić!

Sylwia Przybysz w podartych dżinsach - tak czy nie?

Sylwia Przybysz ostatnio mniej udzielała się w mediach społecznościowych. Jak tłumaczy, to dlatego, że przygotowywała się do otwarcia swojego sklepu internetowego Sylwia Przybysz. Sklep już działa i można w nim kupić streetowe bluzy, koszulki i akcesoria. 

Wśród rzadkich ostatnio zdjęć gwiazdy na Instagramie jedno zwróciło naszą uwagę - odważna stylizacja! Sylwia Przybysz ma na sobie poszarpane dżinsy z dziurami poniżej pośladków i nogawkami wykończonymi suwakami oraz półprzezroczysty, krótki top z hiszpańskim dekoltem i falbanami. Małe śledztwo i wiemy, gdzie można kupić te ubrania!  

Bluzka Joanna Muzyk Atelier
Mat. prasowe

Top Sylwii Przybysz pochodzi z atelier projektantki Joanny Muzyk. Model nazywa się Boho Johanna i uszyty jest z miękkiej organzy jedwabnej w kolorze beżowym. Kosztuje 249 zł. Skusisz się? Przemyśl, bo większy wydatek to dżinsy!

Dżinsy Miss Denim
Mat. prasowe

Dżinsy ze zdjęcia Sylwii Przybysz to model Butt Rip Navy Zip Leg Jeans wyprodukowany przez markę Miss Denim. Kosztują 269 zł. Są klasycznie niebieskie, przecierane, z wysokim stanem i mocno zwężaną nogawką domkniętą krótkim zamkiem błyskawicznym. I całe postrzępione - zwłaszcza przy wycięciach pod pośladkami. Efektowne? Bardzo! I odważne. Starczyłoby ci pewności siebie?

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Styl gwiazdy
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09