Nowe włosy Sylwii Przybysz i Julii Wieniawy
Instagram

 

Uwaga, trend… tak jakby. W końcu ombre, czyli efekt gradientu dwóch stopniowo przenikających się kolorów to nic nowego. Trend zaczął się od włosów – które szturmem podbiły Instagram – a następnie wirusowo przedostał się praktycznie do każdej dziedziny przemysłu urodowego i nie tylko – ombre paznokcie, usta, powieki czy… fotele były swego czasu hitem social mediów.

 

Więcej: Styl gwiazd: Julia Wieniawa. Wybieramy ubrania z sieciówek w stylu gwiazdy

 

Czyżby trend na ombre włosy – który ostatnimi czasy został raczej wyparty przez supergorącą koloryzację od platynowego blondu aż po odcienie siwego – przeżywał renesans? Ostatnio na takie fryzury zdecydowały się dwie ikony stylu nastolatek – Julia Wieniawa i Sylwia Przybysz. Która z nich wygląda lepiej we włosach ombre?

 

Więcej: Julia Wieniawa wygląda na 10 lat starszą. Wszystko przez... makijaż!

 

Sylwia Przybysz
Instagram

 

Sylwia, czyli młoda wokalistka biorąca udział w projekcie Young Stars i bijąca rekordy popularności w mediach społecznościowych, pochwaliła się ostatnio na swoim Instagramie nowym zdjęciem, na którym pozuje wraz z koleżanką. Ale fani Sysi natychmiast wychwycili wcale nie małą zmianę – piosenkarka pofarbowała końcówki swoich ciemnobrązowych włosów na neonowy, ultralodowaty odcień jasnej, błękitnej szarości! Naszym zdaniem to zmiana na plus!

 

Więcej: Julia Wieniawa zmieniła kolor włosów! Jest bardzo odważny

 

Julia Wieniawa
Instagram

 

Ale Sylwia Przybysz nie jest jedyną ikoną nastolatek, która pochwaliła się ostatnio małą metamorfozą. Julia Wieniawa – która również jest bardzo aktywna na social mediach – także pofarbowała końcówki swoich brązowych fal na niebiesko! Odcień, który wybrała Julia jest nieco inny i wpada w ciemny, mocno elektryczny błękit. Mimo, że z opisy zdjęcia wynika, że to tylko stylizacja do roli, uważamy, że ultramarynowe warkocze dodają jej dużo uroku!