Sylwia Przybysz i Julia Wieniawa na zimowych wakacjach! Daleka Dominikana czy arktyczne Alpy – gdzie wolelibyście pojechać?

 

Czy styczeń nie jest najgorszym miesiącem na świecie? Brak pieniędzy (ponieważ wszystko wydaliśmy na święta i sylwestra), nieuniknione przeziębienie (zawsze w biurze znajdzie się ktoś kto zarazi innych) oraz pogoda, która sprawia, że pragniemy zapaść w zimowy sen i obudzić się w okolicach maja.

 

Więcej: "Co to za czterdziestka?!" Fani ostro krytykują nowe zdjęcia Julii Wieniawy! Słusznie?

 

Ale nie dla nich! Julię Wieniawę oraz Sylwię Przybysz łączą nie tylko obiecujące kariery jako wokalistki, oddane rzesze fanów w mediach społecznościowych i całkiem podobny styl ubierania. Obie nastolatki postanowiły na chwilę pożegnać zimową szarugę i zmienić scenerię – i najwyraźniej mają zupełnie różne podejścia do tego, co dla nich oznacza zimowy wypoczynek.

 

Rajskie wakacje Julii Wieniawy

 

Więcej: Nie wiesz, jak uczesać się na studniówkę? Zainspiruj się fryzurami gwiazd! Nasz typ to kok a'la Julia Wieniawa!

 

Julia Wieniawa postanowiła uciec w daleką podróż ze swoim chłopakiem Antkiem Królikowskim na egzotyczną Dominikanę. Jej instagramowy feed jest pełny upalnego słońca, białego piasku, lazurowych fal Morza Karaibskiego i krajobrazów, które wyglądają jak pocztówki z tropikalnego raju, który jest zbyt piękny aby mógł być prawdziwy.

 

Rajskie wakacje Julii Wieniawy
Instagram

 

Więcej: Młodzi, piękni, zakochani... Julia Wieniawa i Antek Królikowski na rajskich wakacjach! Ależ oni są hot!

 

A jednak istnieje – i Julia go odwiedziła, pokazując nam przy okazji pięć odjechanych strojów kąpielowych, nowe gorące okulary przeciwsłoneczne oraz wiklinową torebkę marki Cult Gaia, którą uwielbiają influencerki.

 

Alpejski szyk Sylwii Przybysz

 

Z kolei Sylwia Przybysz wybrała alternatywną opcję styczniowych wakacji i postanowiła udać się w austriackie Alpy, gdzie kręciła swój nowy klip do numeru „Pomio". Oprószone lekkim jak puszek śniegiem, skąpane w słońcu alpejskie szczyty są oczywiście idealną scenerią nowego teledysku różowowłosej Sysi, która na swój Instagram wstawiła swoje zdjęcia w paru zimowych stylizacjach, które są doskonałe nie tylko w Alpy ale i – niestety – na co dzień w Polsce.

 

Sysia

 

Więcej: Sylwia Przybysz pokazała okładkę swojej nowej płyty! Kiedy premiera?

 

Egzotyczna, gorąca Dominikana Julii Wieniawy czy szykowne, romantyczne Alpy Sylwii Przybysz? Na czyje wakacje wolelibyście pojechać?

 


Może Cię również zainteresować:

Gwiazdy są już gotowe na święta! Zainspiruj się ich dekoracjami! Choinka Magdy Gessler to bardzo oryginalny pomysł...

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut