Sylwia Przybysz i Artur Sikorski
Instagram
1/5
Sylwia Przybysz i Artur Sikorski
Instagram

 

Gorąco kibicujemy związkowi młodej aspirującej piosenkarki Sylwii Przybysz oraz młodego wokalisty Artura Sikorskiego. Dlaczego? Po pierwsze, wspólnie nagrali najbardziej romantyczną piosenkę roku. Po drugie? Wyglądają razem super.

 

Więcej: Wakacje z dzieckiem. O czym trzeba pamiętać?

 

Tak czy siak, obserwujemy tę stylową parę z entuzjazmem. Dlatego kiedy nasza redakcja zobaczyła nowe zdjęcie, które Sylwia wstawiła na Instagram, nie mogliśmy powstrzymać radości. Wszystko wskazuje na to, że rodzina Sysi i Artura się powiększa!

 

Zobacz też: Aktywne wakacje dla każdego

 

O co chodzi? Dowiecie się w galerii!

 

Więcej: Dokumenty niezbędne przy wyjeździe z dzieckiem za granicę

 

2/5
Sylwia Przybysz i Artur Sikorski
Instagram

 

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski pojawili się w showbiznesie jak grom z jasnego nieba. Ale to prawdziwi idole nastolatek, którzy w ramach projektu Young Stars biją rekordy popularności w internecie – ich klipy na YouTubie mają więcej odsłon niż mainstreamowe gwiazdy muzyki, natomiast ich fotki w social mediach mają setki tysięcy lajków. Sama „Sysia" ma pół miliona followersów! To więcej niż np. Małgosia Rozenek.

3/5
Sylwia Przybysz i Artur Sikorski
Instagram

 

Tak czy siak, ostatnie tygodnie Sylwia i Artur spędzali na obozie Young Stars na Rodos w towarzystwie innych młodych, wschodzących gwiazd muzyki – Sylwii Lipki, Jeremiego Sikorskiego, Weroniki Juszczak, Bartka Kaszuby, Dominika Łupickiego, Dominika Sozańska oraz Olga Przybysz.

4/5
Karmelek Przybysz Sikorski
Instagram

 

Tuż po powrocie Sylwia i Artur zafundowali swoim fanom niemałą niespodziankę. Na Instagramie Sysi pojawiło się zdjęcie… chyba najsłodszego szczeniaczka na świecie. „Poznajcie Karmelka ! Zostanie z nami na zawsze ❤@artur_sikorski", napisała Sylwia pod uroczym portretem pieska rasy Cavalier king charles spaniel. To słodkie zdjęcie na chwilę obecną zgarnęło aż 43791 lajków i całą lawinę komentarzy! Najpierw piesek, potem… ;-)

 

Komentarze pod zdjęciem Karmelka
Instagram
Instagram

 

5/5
Karmelek Przybysz Sikorski, Lili i Sisi Majdan, Czarek Lis
Instagram

 

Karmelek Przybysz Sikorski tym samym dołącza do grona naszych ulubionych celebryckich piesków. Czy tak jak Czarek Lis założy swoja własne konta w social mediach, czy może będzie raczej najsłodszą ozdobą świata na zdjęcich Sylwii i Artura? Tego jeszcze nie wiemy, ale jesteśmy pewni, że wygląda co najmniej równie słodko, co inne gwiazdorskie pieski.

Więcej na temat Sylwia Przybysz Artur Sikorski