Sylwia Lipka w spodniach typu palazzo Sylwia Lipka w spodniach typu palazzo Sylwia Lipka w spodniach typu palazzo Sylwia Lipka w pionowych paskach oraz trend w pokazach Dolce & Gabbany oraz Balmain na wiosnę/lato 18 / Instagram, Tag-Walk Sylwia Lipka w spodniach typu palazzo
Sylwia Lipka w spodniach typu palazzo
Instagram
1/5
Sylwia Lipka w spodniach typu palazzo
Instagram

 

Może i rzeczywiście mężczyźni nie wydają się być entuzjastami szerokich spodni typu palazzo, które koniec końców ukrywają kobiece kształty pod obszernymi fałdami delikatnego materiału. Może i nogi faktycznie wyglądają w nich na znacznie krótsze, a ponadto istnieje stereotyp, według którego tego typu spodnie wyglądają dobrze tylko i wyłącznie na niebotycznie wysokich dziewczynach. 

 

Więcej: Gigi Hadid w supermodnych spodniach na jesień – kupiła je w... sieciówce!

 

Cóż, cokolwiek myślicie o tego typu szerokim kroju spodni, Sylwia Lipka i tak je założyła. Ponieważ moda nie służy po to, by przypodobać się innym, lecz po to by się dobrze bawić, młoda wokalistka po raz kolejny (po jej ostatnim odkryciu na nowo ogrodniczek) eksperymentuje z ubraniami uchodzącymi za niepochlebne. 

 

Więcej: Karolina Szostak i Kinga Rusin już je noszą! Te spodnie wyszczuplają i są baaardzo modne :-)

 

To, że półki sieciówek wprost uginają się pod ciężarem szerokich spodni z lampasami w przeróżnych konfiguracjach kolorystycznych wie każdy, kto w ciągu ostatnich 12 miesięcy przeszedł się do centrum handlowego. Ale Sylwia Lipka właśnie pokazała nam zupełnie nowy patent na stylizowanie popularnych spodni typu palazzo. Jak je nosi? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się przekonać.

 

2/5
Sylwia Lipka w spodniach typu palazzo
Instagram

 

Mimo młodego wieku, 21-letnia Sylwia Lipka rezolutnie sięga po kolejne trendy, które nie cieszą się zbyt dobrą prasą. Po swojej ostatniej próbie wskrzeszenia ogrodniczek, tym razem Lipka wzięła na warsztat szerokie spodnie typu palazzo. 

 

3/5
Sylwia Lipka w spodniach typu palazzo
Instagram

 

Na swoją wycieczkę po turystycznych atrakcjach Barcelony Sylwia Lipka postawiła na szerokie spodnie typu palazzo w czarnym kolorze z pionowymi lampasami i wiązaniem w pasie typu paperbag.

 

4/5
Sylwia Lipka w pionowych paskach oraz trend w pokazach Dolce & Gabbany oraz Balmain na wiosnę/lato 18 / Instagram, Tag-Walk
Sylwia Lipka w pionowych paskach oraz trend w pokazach Dolce & Gabbany oraz Balmain na wiosnę/lato 18 / Instagram, Tag-Walk

 

Jak stylizować spodnie w pionowe paski i nie wyglądać przy tym jak absolutnie wszyscy? Sylwia Lipka stawia na trend na optyczne iluzje w stylu op-art, który opanował wybiegi od Dolce & Gabbany i Caroliny Herrery aż po Emanuela Ungaro i Balmain. Spodnie palazzo z takim nadrukiem – o ile uszyte z delikatnych, lejących tkanin – cudownie układają się w ruchu, podkreślając przy tym nogi i sylwetkę. 

 

5/5
Sylwia Lipka w spodniach typu palazzo
Instagram

 

Utrzymując całą stylizację w śnieżnobiałym odcieniu bieli oraz czerni – w dodatku stawiając na graficzne tło w kratkę – wokalistka wygląda jak wystawa sztuki z lat 60. widziana w czarno-białym telewizorze. Olśniewająco biały crop top z kontrastującymi mankietami świetnie się dogaduje z wysokim stanem spodni i prostymi, białymi akcesoriami. Nie zapomnijcie o małym uderzeniu koloru – Sylwia Lipka stawia na mocne, koralowe usta! Czy przekonała was do szerokich spodni?

 

Więcej na temat Sylwia Lipka