Gwiazdy na sylwestrze w kozakach


Uff, co za noc! Chyba nie możemy być jedynymi, którzy sporą część niedzielnego wieczoru spędzili przełączając telewizor między trzema sylwestrowymi koncertami i porównując ze sobą poszczególne imprezy. I choć sondaże jednoznacznie wskazują na miażdżące zwycięstwo show TVP, u nas w kwestii stylu panuje kompletny egalitaryzm, dlatego postanowiliśmy zanalizować kreacje sylwestrowe gwiazd ze wszystkich trzech imprez i wyciągnąć z nich trendy. Nie musieliśmy szukać długo – już na pierwszy rzut oka widać, że na scenie w Zakopanem, Warszawie i Katowicach królowały wysokie, lśniące kozaki. Kto wyglądał w nich najlepiej? Zobaczcie poniżej i głosujcie w naszym plebiscycie!

 

Więcej: W pracy, na wakacjach, a może w domu? Zobacz, jak gwiazdy świętowały Sylwestra!

 

 

Więcej: Agnieszka Woźniak-Starak, Beata Kozidrak, Paulina Sykut-Jeżyna… Oto najciekawsze stylizacje sylwestrowe gwiazd! Która z nich wyglądała najlepiej?

 

Według naszej stratyfikacji trendowej, każdy trend dzielimy na mikrotrendy. Wobec tego pierwsza grupa z ubranych w sylwestrowe kozaki gwiazd postawiła na wysokie, wyszywane srebrnymi, połyskującymi cekinami modele w stylu legendarnych już butów z kolekcji Saint Laurent na jesień/zimę 17. Olśniewające kozaki w tym stylu miała na sobie prowadząca „Pytanie na śniadanie" Marcelina Zawadzka, natomiast na sylwestrowych koncertach na podobne modele postawiła Kayah (łącząc je – naszym zdaniem doskonale – z białym futrem) oraz Beata Kozidrak. Co prawda butom legendarnej wokalistki zespołu Bajm brakowało świecących cekinów, jednak z powodu ultra-lśniącego, metalicznego finiszu, ich czynnik blasku pozostaje ten sam.

 

Więcej: TVP, Polsat czy TVN? Wyniki oglądalności mówią same za siebie! Czy wykonawca hitu „Despacito” podbił serca widzów i dlaczego jego występ wywołał ogromne kontrowersje?

 

 

Kolejnym wcieleniem kozakowego trendu jest wersja w materiale, który wysoka moda wyciągnęła z kontekstu taniochy i tandety – i uczyniła z niego najgorętszą fakturę sezonu. Naturalnie chodzi nam o lateks, który do niedawna można było nabyć tylko w sklepie dla dorosłych, jednak teraz nabrał on nowej, szykownej wymowy. Tego sylwestra na lateksowe kozaki postawiła Agnieszka Woźniak-Starak – która połączyła je z pasującymi rękawicami w czerwonej stylizacji, Beata Kozidrak – z cekinowym żakietem w stylu Saint Laurent i Ewa Farna – w wersji z maksymalistycznymi, biżuteryjnymi aplikacjami.

 

Więcej: Wybieramy najlepszą okładkę magazynu VIVA! 2017 roku! Która Waszym zdaniem jest najlepsza?

 

Która gwiazda sylwestra wyglądała najlepiej w wysokich kozakach? Głosujcie w naszym plebiscycie!

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Kayah w cekinowych kozakach
Kayah
Beata Kozidrak
Beata Kozidrak
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak Starak
Kayah w lateksowych kozakach
Kayah
Ewa Farna
Ewa Farna
Wyniki plebiscytu:
Marcelina Zawadzka...
Kayah w cekinowych kozakach...
Beata Kozidrak...
Agnieszka Woźniak-Starak...
Kayah w lateksowych kozakach...
Ewa Farna...