4 gwiazdy zachwyciły na Balu Dziennikarzy

4 gwiazdy zachwyciły na Charytatywnym Balu Dziennikarzy

4 gwiazdy zachwyciły na Balu Dziennikarzy

Wczoraj już po raz 15. odbył się Charytatywny Bal Dziennikarzy. Na wielkiej imprezie w auli Politechniki Warszawskiej bawiły się tłumy gwiazd. Wydarzenie było doskonałą okazją do zaprezentowania swoich nowych stylizacji. Nas najbardziej tego wieczoru zachwyciły Kinga Rusin, Karolina Malinowska, Paulina Sykut i Grażyna Trobicka. Każda gwiazda zaprezentowała odmienny styl, w którym wyglądała zjawiskowo.

Kinga Rusin z pewnością podąża za trendami mody. Na ten wieczór wybrała kreację z kolekcji La Mania w kolorze niebieskim. Długa obcisła suknia z asymetryczną górą odkrywającą ramię prezentowała się niezwykle szykownie. Doświadczona dziennikarka doskonale wie, jak zrobić dobre wrażenie na czerwonym dywanie. Wieloletni staż pracy zobowiązuje. Przypomnijmy: Kinga Rusin 20 lat temu

Kinga Rusin na Charytatywnym Balu Dziennikarzy

 
Paulina Sykut tym razem postawiła na elegancję w karnawałowym stylu. Odważna i błyszcząca sukienka z kolekcji Ufufu w modnym odcieniu niebieskiego prezentowała się zjawiskowo. Długa dopasowana kreacja, na pierwszy rzut oka wydawała się dość skromna. Ale odkryte plecy nadały charakteru całości stylizacji. Trzeba przyznać, że sukienka pięknie podkreśliła znakomitą figurę gwiazdy.

Paulina Sykut zachwyciła na Balu Dziennikarzy


Karolina Malinowska z kolei postawiła na oryginalność i najwyższy szyk mody. Gwiazda miała na sobie długą sukienkę zaprojektowaną specjalnie dla niej przez Tomaotomo by Tomasz Olejniczak, która była połączeniem prostoty i elegancji. Warstwę wyjściową stanowiła gładka jedwabista sukienka na jedno ramię, a na niej pięknie prezentowała się nie podszyta materiałem koronka, która odsłaniała ciało. Trzeba przyznać, że na taki krój oraz asymetrię mało kto może sobie pozwolić.

Karolina Malinowska zachwyciła na Balu Dziennikarzy


Z kolei Grażyna Torbicka jak zawsze postawiła na klasykę. W sukni do samej ziemi w dekoltem w kształcie „łódki” prezentowała się niezwykle szykownie.  Widać, że gwiazda wie, co przykuwa uwagę. Nic bowiem tak dobrze nie błyszczy się na czerwonym dywanie jak cekiny!

Grażyna Trobicka zachwyciła na Balu Dziennikarzy


A wam która stylizacja najbardziej się podobała? Zagłosujcie w naszym sondażu.


Zobaczcie, jak prezentowali się pozostali uczestnicy Charytatywnego Balu Dziennikarzy:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11