Towarzyskim wydarzeniem jesieni na Wyspach jest ślub księżniczki Eugenii. W piątek wyszła za swojego wieloletniego partnera Jacka Brooksbanka. I choć panna młoda wyglądała tego dnia przepięknie, była w trudnej sytuacji. Wszyscy pamiętają bowiem uroczystości z maja tego roku kiedy miłość, wierność i uczciwość małżeńską ślubowali sobie uroczyście Książę Harry i Meghan Markle. Jak Eugenia wypadła na tle Księżnej Sussex? Oceńcie same!

 

Suknia ślubna księżniczki Eugenii

 

Księżniczka Eugenia miała na sobie bajeczną białą suknię z bardzo długim trenerem i wyraźnym dekoltem. Jak pisaliśmy, to ślubne arcydzieło zaprojektowali Pete Pilotto i Christopher De Vosa, a sama księżniczka od lat nosi ich ubrania. Jak Wam się podobała?

 

 

Suknia ślubna księżnej Meghan

 

Klasyczna i bardziej zabudowana suknia, którą miała na swoim ślubie księżna Meghan wzbudziła sporo kontrowersji. Zaprojektowała ją Clare Waight Keller, dyrektor kreatywna domu mody Givenchy. Dla wielu obserwatorów był jednak zbyt skromna jak na królewską uroczystość. My jednak - podobnie jak większość - uważamy, że żona Harry’ego wyglądała w niej rewelacyjnie. 

 

 

Ale czy lepiej niż Eugenia? Oceńcie sami!