sugarfree
Instagram

Sukienki Sugarfree  są cenowo dostępne dla każdego. Tak naprawdę bardzo fajną, modną kieckę możesz kupić tam już od 79 zł. Ale nie tylko cena kusi w modnej marce sugarfree. Największym atutem są ich oryginalne kroje i bogaty wybór modeli, kolorów i materiału. Każda z nas znajdzie coś, co będzie pasowało do figury i temperamentu. Szczególnie widać to po kreacjach gwiazd, które chętnie pokazują się w sukienkach sugarfree.

Małgorzata Rozenek, Barbara Kurdej-Szatan, Julia Wieniawa i oczywiście Anna Lewandowska od dawna pokazują się w różnych modelach marki. A który spodobał się Wam najbardziej?

Zagłosuj, która nosi te sukienki najlepiej. Jeżeli uważasz, że dana gwiazda chybiła z kreacją i sukienka eksponuje wady jej figury albo za bardzo opina się tu i ówdzie - nie bój się zagłosować przeciw. Liczymy na prawdziwą sukienkową wojnę.

Kto ją wygra?

Zobacz: Małgosia z „Rolnik szuka żony” w identycznej sukience jak Ania Lewandowska! Która lepiej?

Casualowo w sukience? Oczywiście, że to możliwe. Izabelabela Janachowska prezenterka telewizyjna i tancerka swoją bardzo landrynkową sukienkę koktajlową połączyła z tradycyjną dżinsową kurtką. Efekt był bardzo udany, gdyż na pewno nie można przegapić jej w takim stroju.

Anna Lewadowska, mimo że w kolorze szarym, wygląda szczupło, porządnie i na luzie. Chcesz wyglądać jak ona? Odwiedź sklep Sugarfree i wybierz właśnie taką lub podobną sukienkę i stań się polską WAGs!

Najlepiej prezentuje się blogerka Olivka w lolitowatej, słodkiej sukience.

Duży biust? W Sugarfree znajdziesz coś by go podkreślić lub ukryć i dodać sobie dziewczęcości. Tak zrobiła Ola Ciupa i widać, że efekt był znakomity. Natalia Siwiec w czerwonej sukience eksponuje wspaniałą sylwetkę i za to należy jej się trochę "za". Małgorzata Rozenek wybrała letni krój. Czy biała obcisła sukienka, odsłaniająca ramiona była dobrym wyborem?

Zobacz: Rozenek, Sykut, Marina, a może... Kasia z „Rolnik szuka żony"? Głosujcie na najlepszą stylizację tygodnia!

Blogerki modowe też uwielbiają sukienki Sugarfree. Maffashion wystylizowała się w nakrapianą sukienkę na swoich wakacjach w Wenecji. Królowa snapchata littlemooonster96 nosi pozornie tylko elegancką sukienkę do trampek. Kasia Tusk postawiła na czerń. Kolor może smutny, ale dobrze wygląda kiedy masz włosy błąd.

Paulina Sykut-Jeżyna, Julia Wieniawa i Barbara Kurdej-Szatan wyglądają zupełnie inaczej w sukienkach Sugarfree. Czy jest wśród nich waszym zdaniem najlepiej ubrana celebrytka?

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Instagram
Olivka blog
Olga Bołądź
...
Instagram
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
Instagram
Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut
...
Instagram
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
...
Instagram
Kasia Tusk
Kasia Tusk
...
Instagram
Maffashion
Maffashion
...
Instagram
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej- Szatan
...
Instagram
Ola Ciupa
Ola Ciupa
...
Instagram
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek
...
Instagram
littlemooonster96
littlemonster96
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Anna Lewandowska...
Olivka blog...
Natalia Siwiec...
Paulina Sykut-Jeżyna...
Izabela Janachowska...
Kasia Tusk...
Maffashion...
Barbara Kurdej-Szatan...
Ola Ciupa...
Julia Wieniawa...
Małgorzata Rozenek-Majdan...
littlemooonster96...