stylowe mamy
Instagram

W ostatnim czasie wiele znanych gwiazd zdecydowało się założyć lub powiększyć swoje rodziny. W gronie szczęśliwych mam są już: Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Marcela Leszczak, Paulina Sykut, Anna Wendzikowska, Maja Bohosiewicz, Paulina Krupińska czy Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Socha. Każda z tych gwiazd mimo nowych, licznych i dodatkowych obowiązków, wciąż dużą wagę przywiązuje do swoich stylizacji. Która ze znanych mam jest najbardziej stylowa?

 

Zobacz: Sweter z seksownym dekoltem na plecach w stylu Anny Lewandowskiej to hit! Mamy identyczne już od 70 złotych! SHOPPING

 

Która mama z show-biznesu jest najbardziej stylowa?

 

Nie da się ukryć, że ostatnio Anna Lewandowska zachwyca stylem. Trenerka, która do tej pory stawiała głównie na sportowe stylizacje, obecnie wybiera modne ubrania z sieciówek czy od polskich oraz zagranicznych projektantów. Od kiedy została mamą, stała się prawdziwą trendsetterką, a jej stylizacje chętnie są kopiowane przez fanki. Z kolei Natalia Siwiec zawsze śledziła trendy i stawiała na modne zestawy. Narodziny córeczki Mii zupełnie tego nie zmieniły, a młoda mama zachwyca stylem na wspólnych spacerach. Zupełnie jak Paulina Sykut, która zawsze prezentuje się perfekcyjnie. 

Polecamy: Lewandowska, Siwiec czy Bohosiewicz? Która z gwiazd ma najdroższy wózek dla dziecka? Możecie się zdziwić

stylowe mamy
Instagram

Zosia Ślotała jest stylistką, więc praca wymaga od niej nienagannych i modnych stylizacji, ale Marcela Leszczak nie ma już takiego obowiązku, a i tak stara się dorównać stylem koleżankom z show-biznesu. Uczestniczka "Top Model" nie tylko chętnie poprawia urodę, ale także równie chętnie prezentuje swoje stylizacje na Instagramie. Anna Wendzikowska też wie, co w modzie piszczy, co udowadnia na swoim profilu.

 

Zobacz: Natalia Siwiec pobiła rekord Anny Lewandowskiej i zaprezentowała płaski brzuszek dwa tygodnie po porodzie. Jak gwiazdy wracają do formy po ciąży?

stylowe mamy
Instagram

Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Socha to aktorki, które już od dawna podbijają wszelkie rankingi i często są określane mianem "ikon mody". Zarówno na swoich profilach na Instagramie, jak i na czerwonych dywanach zawsze prezetnują się nienagannie. Maja Bohosiewicz jest znana z dużego dystansu do siebie i lubi prezentować się w mniej perfekcyjnym wydaniu (uwielbiamy ją w wyciągniętych topach i z rozczochranymi włosami! ;), ale i ona lubi wskoczyć w modną lub seksowną sukienkę. Paulina Krupińska zazwyczaj stawia na casualowe stylizacje, chyba że wybiera się na czerwony dywan - wtedy zawsze olśniewa wyglądem!

 

Polecamy: „Nic nie może przygotować cię na to przytłaczające doświadczenie”. Księżna Kate o byciu matką

stylowe mamy
Instagram

My nie możemy się zdecydować, dlatego to wy głosujcie - która gwiazda jest najbardziej stylową mamą? ;)

 

Przeczytaj: Małgorzata Kożuchowska o macierzyństwie: "To ważniejsze niż wszystkie niezagrane role"

Paulina Sykut
Paulina Sykut
...
Instagram
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Instagram
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
...
Instagram
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
Instagram
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
...
Instagram
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
...
Instagram
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
...
Instagram
Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz
...
Instagram
Zosia Ślotała
Zosia Ślotała
...
Instagram
Marcela Leszczak
Marcela Leszczak
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Paulina Sykut...
Anna Lewandowska...
Małgorzata Kożuchowska...
Natalia Siwiec...
Małgorzata Socha...
Anna Wendzikowska...
Paulina Krupińska...
Maja Bohosiewicz...
Zosia Ślotała ...
Marcela Leszczak...