stylizacje gwiazd
East News/Instagram

W minionym tygodniu najbardziej zachwyciła was casualowa stylizacja Magdy Beredy. Kochacie jej proste looki i wcale nas to nie dziwi, bo w prosty sposób można się nimi inspirować na co dzień! Tym razem prezentujemy wam stylizację Magdy z ramówki Polsatu. Młoda gwiazda wyglądała świetnie, ale miała sporą konkurencję - Paulinę Sykut, Julię Wieniawę czy Małgorzatę Sochę. Po piętach depczą jej także Sylwia Przybysz i Sylwia Lipka w casuaowych stylizacjach, które tak lubicie! Kto więc waszym zdaniem tym razem zasłużył na miano najlepiej ubranej gwiazdy tygodnia?

Zobaczcie wszystkie stylizacje i wybierzcie najlepszą!

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz z nerką
Zagłosuj
Instagram

Sylwia Przybysz już nieraz udowodniła, że doskonale orientuje się w trendach, dlatego nikogo nie powinna dziwić jej oversize'owa koszula połączona z kolarkami i nerka w pasie. Ten look to strzał w dziesiątkę i świetna stylizacja na co dzień.

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka w dżinsach z wysokim stanem
Zagłosuj
Instagram

Sylwia Lipka ostatnio coraz chętniej stawia na seksowne stylizacje. Tym razem wybrała dżinsy z wysokim stanem i koszulę, którą przewiązała w ten sposób, by odsłaniała jej brzuch. Look Sylwii zwracał uwagę, ale przy okazji nie był wulgarny. Wokalistka wyglądała świetnie!

Paulina Sykut
Paulina Sykut na ramówce Polsatu
Zagłosuj
East News

Paulina Sykut zawsze zachwyca swoimi stylizacjami, bez względu na to, czy są to jej looki codzienne czy na wielkie wyjścia. Na ramówce Polsatu Paulina Sykut zaprezentowała się w kreacji marki Just Paul. Suknia z hiszpańskim dekoltem i lekko przezroczystym dołem robiła wrażenie! 

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha na ramówce Polsatu
Zagłosuj
East News

Małgorzata Socha sprawiła na ramówce Polsatu, że ciężko było odwrócić od niej wzrok! Aktorka zwracała uwagę zarówno swoją stylizacją, jak i idealnie płaskim brzuchem. Look od Bohoboco doskonale podkreślał jej figurę i przyciągał spojrzenia! Efekt WOW był gwarantowany. 

Magda Bereda
Magda Bereda na ramówce Polsatu
Zagłosuj
Instagram

Magda Bereda zjawiła się na ramówce Polsatu w roli uczestniczki nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jej strój poniekąd nawiązywał do tanecznych kreacji - krótka mini sukienka była ozdobiona cekinami i z pewnością świetnie prezentowałaby się na parkiecie. Do tego Magda dobrała czarne botki. Najwyraźniej śledzi trendy i wie, że już śmiało możemy łączyć letnie sukienki z jesiennym obuwiem.

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa na ramówce Polsatu
Zagłosuj
East News

Julia Wieniawa zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją na ramówce Polsatu, a zwłaszcza dodatkami, które wybrała. Do swojej tiulowej kreacji, obok której nie dało się przejść obojętnie, Julia Wieniaw dobrała suermodną mikrotorebkę marki Jacquemus. Na świecie promowała ją m.in. Kendall Jenner, a w Polsce jej fanką jest Joanna Horodyńska. Za ten element stylizacji trzeba zapłacić około tysiąca złotych!

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Przybysz...
Sylwia Lipka...
Paulina Sykut...
Małgorzata Socha...
Magda Bereda...
Julia Wieniawa...