Kolejny tydzień za nami, zatem pora wybrać najlepszą stylizację tygodnia! Kto Waszym zdaniem pokazał najciekawszy look? Czy była to Doda, Justyna Steczkowska, Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska czy Małgorzata Socha? A może Sylwia Przybysz, Karolina Szostak, Karolina Gilon lub... Grzegorz Krychowiak? Głosujcie w naszym plebiscycie i zobaczcie ich stylizacje poniżej!

 

Więcej: Dwie królowe na jednej scenie w Opolu... Czy występ Dody wpłynie na jej relacje z Marylą Rodowicz?

 

 

Jeśli chodzi o modę, to nie ma wątpliwości – ten tydzień upłynął pod znakiem sieciówek. Wszystko zaczęło się od Dody, która na swoim Instagramie pokazała się w dwukolorowej ramonesce i spódnicy w szkocką kratę z Reserved. Z kolei jej muzyczna rywalka, Justyna Steczkowska, założyła fioletowe kozaki DeeZee za niecałe 200 zł! Ale to wcale nie jedyne gwiazdy, które w tym tygodniu postanowiły nieco uszczuplić swój zakupowy budżet. Kochająca luksus Małgorzata Rozenek pochwaliła się nie tylko nową sukienką Sugarfree za 249 zł , z kolei nie stroniąca od drogich marek Anna Lewandowska również wybrała model polskiej sieciówki – za okrągłe 179 zł. Czyżby oszczędność stała się modna?

 

Więcej: Z okazji urodzin Justyny Steczkowskiej, przypominamy jej słynne sesje dla VIVY!

 

 

Więcej: Małgorzata Rozenek na planie programu w odważnych butach za mniej niż 130 zł! A jej sukienka? To hit! SPRAWDŹ!

 

Ale to, że doceniamy oszczędne wybory gwiazd wcale nie oznacza, że nie zwracamy uwagi na udane stylizacje z designerskimi ciuchami. Bo jak tu nie kochać Grzegorza Krychowiaka, dla którego życie jest wybiegiem? W końcu jak już podróżować, to w dobrym stylu – a najlepiej z superluksusową torbą Hermesa za 40 tysięcy. Miłość do designerskich torebek to coś, co łączy go nie tylko z jego dziewczyną, Celiną Jaunat, ale i z Karoliną Szostak ;-). Stylizacja dziennikarki Polsatu z lateksowymi spodniami i torebką od Prady to prawdziwy hit!

 

 

Zgadzacie się z naszym wyborem? A może uważacie, że to inne gwiazdy zasłużyły sobie na stylowe wyróżnienie? Głosujcie na najlepszą stylizację tygodnia!

 

Więcej: Szczęsny żartuje z Krychowiaka! Piłkarz na konferencji wcielił się w rolę dziennikarza i rozśmieszył wszystkich!

 

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska
...
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Karolina Gilon
Karolina Gilon
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
...
Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak
...
Karolina Szostak
Karolina Szostak
...
Małgorzata Rozenek
Malgorzata Rozenek
...
Doda
Doda
...
Wyniki plebiscytu:
Justyna Steczkowska...
Sylwia Przybysz...
Karolina Gilon...
Anna Lewandowska...
Małgorzata Socha...
Grzegorz Krychowiak...
Karolina Szostak...
Małgorzata Rozenek...
Doda...