Warnke, Renulka, Ślotała

 

Głosujemy na najlepszą stylizację tygodnia! Trzeba przyznać, że ostatnie dni września minęły pod znakiem bardzo dobrego stylu, znajomości trendów – a przede wszystkim – kreacji doskonale dopasowanych do wizerunku, aparycji i osobowości gwiazdy.

 

Więcej: Doda o kulisach pracy na planie "Pitbulla" z Marcinem Dorocińskim: "Nasi bohaterowie będą połączeni. Bardzo..."

 

Kto zrobił na nas największe wrażenie? Bez wątpienia Kasia Warnke, która pokazała się na premierze filmu „Botoks" w olśniewającej białej sukni na ramiączkach projektu Macieja Zienia oraz Renata Kaczoruk, która na pokazie Łukasza Jemioła miała na sobie odjazdową, krótką kieckę w cekiny w kolorze strusiego ogona od MMC.

 

Doda, Przetakiewicz, Urbańska

 

Ale to nie jedyne gwiazdy, na które w tym tygodniu zwróciliśmy uwagę. Na swoim Instagramie swoimi stylizacjami zachwycała nas Doda – tak jak tą z czerwoną spódnicą z lakierowanej skóry i białym t-shirtem. Z kolei Joanna Przetakiewicz – jak na dyrektor kreatywną marki La Mania przystało – oczywiście pojawiła się na paryskim tygodniu mody. Jej stylizacja z pokazu Saint Laurent bez wątpienia była jedną z lepszych jakie widzieliśmy w tym tygodniu! Zachwyciła również Natasza Urbańska, która wystąpiła na koncercie w Poznaniu w ramach trasy Orkiestra Złotych Przebojów w towarzystwie orkiestry Silesian Art Collective. Jej kozaki to hit! 

 

Więcej: Azja Express: Joanna Przetakiewicz skrytykowana za skąpy strój w hinduskiej świątyni! Projektantka odpowiedziała hejterom!

 

Kto wyglądał najlepiej? Nie zapomnijcie zagłosować!

 

Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz
...
Renata Kaczoruk
Ranata Kaczoruk
...
Zosia Ślotała
Zosia Ślotała
...
Kasia Warnke
Katarzyna Warnke
...
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
...
Doda
Doda
...
Wyniki plebiscytu:
Joanna Przetakiewicz...
Renata Kaczoruk...
Zosia Ślotała...
Kasia Warnke...
Natasza Urbańska...
Doda...