Natalia Siwiec, Paulina Drażba, Ada Fijał, Anna Wendzikowska Ada Fijał w niebieskich spodniach, kurtce bomber w printy, koszulce z napisem Star Wars Paulina Drażba w czerwonej sukience Anna Wendzikowska w czarnej spódnicy z piórekiem, ciemnej bluzce, szpilkach na czerwonym dywanie Natalia Siwiec w ubraniach marki Marlu
Natalia Siwiec, Paulina Drażba, Ada Fijał, Anna Wendzikowska
ons.pl
1/8
Natalia Siwiec, Paulina Drażba, Ada Fijał, Anna Wendzikowska
ons.pl

Natalia Siwiec, Paulina Drażba, Anna Wendzikowska i Ada Fijał pokochały ubrania nowej polskiej marki Marlu. Natalia Siwiec pojawiła się ostatnio w strojach tej firmy nawet kilka razy. Na przykład na imprezę mikołajkową z PGE wybrała cały zestaw Marlu, na który złożyły się marynarka, koszula i spódnica. Oczywiście dodała do niego jedną ze swoich luksusowych toreb domu mody Chanel (zobaczcie: Zobacz kolekcję luksusowych torebek Natalia Siwiec! Łącznie kosztowały ponad 60 tysięcy złotych!). Z kolei Anna Wendzikowska na premierze filmu „Słaba płeć” przykuwała uwagę spódnicą Marlu z naturalnymi strusimi piórami. Na czerwoną suknię z piórami skusiła się też Paulina Drażba, zaś Ada Fijał wybrała kurtę bomber w kolorowe printy i eleganckie niebieskie spodnie.

Lubimy, gdy pojawia się nowa polska marka na rynku. Podobają Wam projekty Marlu? Myślicie, że będzie to nowa ulubiona marka gwiazd?

 

Zobaczcie też: Doda, Katarzyna Zielińska i Justyna Steczkowska lansują nowy trend! Co o nim myślicie?! SONDA

 

2/8
Ada Fijał w niebieskich spodniach, kurtce bomber w printy, koszulce z napisem Star Wars
ons.pl

Ada Fijał na premierze „Gwiezdnych Wojen" wystąpiła w efektownej kurtce bomber (1200 zł) i spodniach (490 zł) marki MARLU. Jak wam się podoba jej stylizacja?!

3/8
Paulina Drażba w czerwonej sukience
ons.pl

Paulina Drażba w długiej czerwonej sukni z ręcznie malowanymi piórami MARLU (2600 zł) na pokazie Roberta Kupisza. Hot or not?!

4/8
Anna Wendzikowska w czarnej spódnicy z piórekiem, ciemnej bluzce, szpilkach na czerwonym dywanie
ons.pl

Anna Wendzikowska na premierze filmu „Słaba płeć” pojawiła się w czarnej spódnicy z naturalnymi strusimi piórami od MARLU (1200 zł). Efekt? Oceńcie sami!

5/8
Natalia Siwiec w ubraniach marki Marlu
ons.pl

Natalia Siwiec jest wielką fanką ubrań marki MARLU. Zobaczcie jej ostatnie stylizacje!

6/8
Natali Siwiec w białej marynarce, brązowych kozakach z frędzlami, torebką Louis Vuitton
ons.pl

Natalia Siwiec na premierę "Kalendarza Dżentelmeni 2016" wybrała długą marynarkę w białym kolorze i brązowe dodatki: torbę Louis Vuitton i kozaki za kolano Celebrity.

7/8
Natalia Siwiec w czarnej marynarce, koszuli i spódnicy z piór , czarnych sandałkach na szpilce
ons.pl

Na pokazie Roberta Kupisza Natalia Siwiec wystąpiła w eleganckim czarnym zestawie marki MARLU: marynarce (1400 zł), koszuli (590 zł)  i w  spódnicy ze strusich piór (2600 zł).  Wrażenie robię jej dodatki: czarne sandałki na szpilce Toma Forda i mała torebką ze srebrnym  chwostem Saint Laurent. Co myślicie o jej kreacji?

8/8
natalia siwiec w białej marynarce, spódnicy i bluzce z pikowaną torebką na łańcuszku
ons.pl

Jasno- szary komplet MARLU Natalia Siwiec uzupełniła sznurowanymi botkami z zamszu Jimmy Choo i pikowaną torebką Chanel. Wow!