Anna Lewandowska na Balu TVN Małgorzata Socha na balu TVN Małgorzata Kożuchowska na balu TVN Kinga Rusin na balu TVN Agnieszka Dygant na balu TVN
Gwiazdy na balu TVN

Bal Fundacji TVN - Nie Jesteś Sam to jedna z najważniejszych imprez charytatywnych, która co roku przyciąga tłumy gwiazd, sportowców, przedstawicieli świata biznesu i dziennikarzy. Zebrani goście tradycyjnie wspierają podopiecznych fundacji, przekazując datki. Co więcej podczas Balu Fundacji TVN miało miejsce wiele ważnych showbiznesowych wydarzeń. Tutaj po raz pierwszy razem publicznie pojawili się Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, a  podczas balu w 2015 roku Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim.

Na tegorocznym balu tradycyjnie pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu. Nie mogło zabraknąć Anny Lewandowskiej, Małgorzaty Kożuchowskiej, Małgorzaty Rozenek, Magdy Mołek, Kingi Rusin, Mariny, Doroty Wellman, Izabeli Janachowskiej z mężem, Katarzyny Kolendy-Zaleskiej,  Mai Ostaszewska czy Edyty Górniak.

1/24
Anna Lewandowska na Balu TVN

Anna Lewandowska zachwyciła wieczorową suknią w mocnym, pomarańczowym kolorze. 

2/24
Małgorzata Socha na balu TVN

Małgorzata Socha zaskoczyła prostą, ale bardzo efektowną stylizacją w kontrastowych kolorzach czerni i bieli.

3/24
Małgorzata Kożuchowska na balu TVN

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na białą transparentną, ręcznie haftowana suknią wyszywaną koralikami i strusimi piórami od Macieja Zienia.

4/24
Kinga Rusin na balu TVN
ONS.pl

Kinga Rusin z każdym rokiem stawia na coraz ozdobniejsze kreacje.

5/24
Agnieszka Dygant na balu TVN
ONS.pl

Agnieszka Dygant i Lara Gessler wybrały eleganckie suknie w jasnym kolorze. Wyglądały obłędnie!

6/24
Gabi Drzewiecka i Izabela Janachowska na balu TVN

Gabi Drzewiecka i Izabela Janachowska na tegorocznym Balu TVN postawiły na klasyczną czerń i obie założyły mocno  zabudowane kreacje. 

7/24
Viola Kołakowska i Katarzyna Sokołowska na balu TVN

Viola Kołakowska i Katarzyna Sokołowska to kolejne gwiazdy, które zdecydowały się na suknie w jasnych kolorach z błyszczącymi elementami.

8/24
Marta Kuligowska Ewa Drzyzga na balu TVN

Marta Kuligowska i Ewa Drzyzga 

9/24
Zosia Zborowska i Andrzej Wrona na balu TVN

Na Balu Fundacji TVN nie mogło też zabraknąć Zosi Zborowska i jej męża Andrzeja Wrony. Na imprezie pojawiła się też Małgosia Bela w towarzystwie Filipa Niedenthala, naczelnego Vogue Polska.

10/24
Katarzyna  Kolenda-Zaleska Agnieszka Jastrzębska na balu TVN

Katarzyna Kolenda-Zaleska i Agnieszka Jastrzębska wybrały klasyczną czerń. Ten kolor zdecydowanie zdominował tegoroczny bal.

11/24
Monika Olejnik Anita Werner na balu TVN

Wśród gości stylizacją zaskoczyła Monika Olejnik, z kolei Anita Werner zdecydowała się na eleganckie połączenie granatu i czerni. Suknia dziennikarki "Faktów" z jedwabnego żakardu to projekt Łukasza Jemioła.

12/24
Sonia Bohosiewicz Magdalena Lamparska Na balu TVN

Sonia Bohosiewicz w projekcie marki Laurelle i Magdalena Lamparska na Balu TVN należały do gwiazd, które też wybrały suknie w ciemnych kolorach.

13/24
Rafal Zawierucha z partnerką na balu TVN

Rafał Zawierucha  na balu TVN po raz pierwszy oficjalnie pojawił się ze swoją nową partnerką.

14/24
Grażyna Torbicka na balu TVN

Grażyna Torbicka tego dnia założyła elegancką suknię od Violi Piekut.

15/24
Anna Puślecka Anna Kalczyńska na balu TVN

Na Balu Fundacji TVN nie mogło zabraknąć też Anny Kalczyńskiej z mężem. Wśród gości pojawiła się też elegancka Anna Puślecka w sukience  od Agnieszki Maciejak.

16/24
magda Mołek na balu TVN

Magda Mołek zachwyciła suknią z cekinów. 

17/24
East News

Marina była jedną z gwiazd, do których należał ten wieczór. Artystka przyciągała wzrok w długiej, jasnej sukni z piórami.

18/24
Maja Ostaszewska Agnieszka Cegielska

Z kolei Maja Ostaszewska wystąpiła w czarnej sukni w stylu lat 50. od Macieja Zienia, a Agnieszka Cegielska wybrała podobny krój, z tym, że zdecydowała się na propozycję od duetu Bohoboco. Obie gwiazdy postawiły na rozkloszowane modele. 

19/24
East News

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołała spore zamieszanie swoją ekstrawagancką stylizacją. Biało-czarna suknia i fryzura w stylu Audrey Hepburn z pewnością będzie szeroko komentowana.

20/24
PAtrycja Kazadi Anna Wendzikowska na balu TVN.

Suknia Patrici Kazadi to projekt Patrycji Kujawy i ma przypominać "płynne złoto". Z kolei Anna Wendzikowska postawiła na cekiny.

21/24
East News

Edyta Górniak zdecydowała się na długą, rozkloszowaną suknię z dekoracyjną kokardą. 

22/24
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski Agata Młynarska na balu TVN

Na balu TVN pojawiło się wiele par, m.in. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski oraz Agata Młynarska z mężem. Suknię dla podróżniczki zaprojektowała Viola Piekut.

23/24
Joanna Jabłczyńska Joanna Przetakiewicz

Joanna Jabłczyńska i Joanna Przetakiewicz postawiły na kreacje z głębokim rozcięciem, które odważnie eksponują nogi.

24/24
Magda Gessler na balu TVN

Magda Gessler jako jedna z nielicznych zdecydowała się na stylizację w bieli.