Taka sytuacja nie zdarza się często. W ciągu ostatnich dwóch dni, nasze ulubione pierwsze damy wzięły udział w dwóch imprezach dyplomatycznych, przyjmując zagranicznych gości. Podczas gdy Agata Duda wraz z prezydentem Andrzejem Dudą przywitali w Warszawie prezydenta Etopii, Mulatu Teshome Wirtu i jego żonę, Meazę Abraham, Melania i Donald Trump gościli w Waszyngtonie francuską parę prezydencką, Emmanuela i Brigitte Macron. Która z pierwszych dam ubrała się lepiej?

 

Więcej: Agata Duda postawiła na subtelną, białą sukienkę. Ale efekt popsuły te buty...

 

Agata Duda
East News

Agata Duda
East News

 

Na spotkanie z etiopską pierwszą damą, Agata Duda założyła czerwoną sukienkę o długości do kolan oraz czerwono-czarny, jednorzędowy trencz z wiązaniem w talii z nadrukiem w przeskalowane kwiaty. Do swojej czerwonej stylizacji, Agata Duda dobrała proste, zamszowe czółenka typu court shoes i niewielką czerwoną kopertówkę.

 

Więcej: Agata Duda na przyjęcie w Łazienkach Królewskich wybrała czerwień. Jak wyglądała?

 

Melania Trump
East News

Melania Trump
East News

 

W przeciwieństwie do zachowawczej elegancji Agaty Dudy, Melania Trump przywitała swoich gości z blichtrem rodem z Hollywood. Żona Donalda Trumpa przywitała się z Brigitte i Emmanuelem Macronami w olśniewającej, długiej do ziemi sukni bez rękawów z prześwitami przy dekolcie i na dole. Do tej cekinowej kreacji – która pochodzi z obecnej linii haute couture Chanel – Melania dobrała swoje ulubione czółenka od Christiana Louboutina w cielistym kolorze.

 

Więcej: Melania Trump wygrała z księżną Kate! Chodziło o...

 

Więcej na temat Agata Duda Melania Trump