Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN Sukienka Cannes od Łukasza Jemioła Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
ONS.pl
Hot?
1/6
Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
ONS.pl

 

Dzisiejsza prezentacja jesiennej ramówki TVN dała nam bezprecedensową okazję do podziwiania stylizacji większości największych gwiazd stacji. Po zwięzłym opisie każdego z programów telewizji, współtworzące je gwiazdy szły po ustawionym na środku sali wybiegu, po czym wspólnie zasiadały w osobnej sekcji.

 

Więcej: Plejada gwiazd na ramówce TVN! Chylińska w mini, Krupa tuż po ślubie, Szelągowska, Rozenek i wiele więcej!

 

Królowa wybiegu? Otóż była to Agnieszka Woźniak-Starak. Prowadząca program Ameryka Express bynajmniej nie ustępowała profesjonalnego chodu modelkom – a jej stylizacja była nawiązaniem do survivalowych warunków, w których funkcjonują uczestnicy jej show.

 

Więcej: Najgorętsza para sezonu! Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski po raz pierwszy jako para na ramówce TVN! ZDJĘCIA

 

Ponieważ kliknęliście w ten materiał, to znaczy, że przeczytaliście jego tytuł. A to z kolei oznacza, że już wiecie, że do zwiewnej, wieczorowej sukni z jedwabiu (w dodatku od polskiego projektanta), Agnieszka Woźniak-Starak dobrała masywne, ciężkie glany z czarnej skóry. Jak się prezentowała? I kto zaprojektował jej kieckę? Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby dowiedzieć się wszystkiego, co musicie wiedzieć.

 

WIęcej: Ciężarna gwiazda na ramówce TVN! Widać już brzuszek?

 

2/6
Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
ONS.pl

 

Ramówkowy szyk. Agnieszka Woźniak-Starak właśnie połączyła jedwabną suknię ze skórzanymi glanami i tym samym była jedną z lepiej ubranych (jeśli nie najlepiej) gwiazd ramówki TVN.

 

3/6
Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
ONS.pl

 

Prowadząca show Ameryka Express wybrała kopertową suknię na ramiączkach z cienkim paskiem wokół talii i zwiewnym dołem o długości 7/8. Jej wykonana w całości z jedwabiu sukienka – spod której można było dostrzec krawędź czarnego, koronkowego stanika – miała drobny nadruk w wężową skórę.

 

4/6
Sukienka Cannes od Łukasza Jemioła
Mat. prasowe

 

Swoją zwiewną kreację prowadząca znalazła w obecnej kolekcji Łukasza Jemioła. Model nosi nazwę Cannes, a jego cena wynosi 2093 zł (jest obecnie przeceniona z 2990 zł).

 

5/6
Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
ONS.pl

 

Dodatki Woźniak-Starak delikatnie nawiązały do survivalowego klimatu jej programu. Do delikatnej sukienki dobrała ona ciężkie, sznurowane glany z czarnej skóry z czubami w szpic oraz czarny, sportowy smart watch. 

 

6/6
Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
ONS.pl

 

Jak oceniacie stylizację Agnieszki Woźniak-Starak? 

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak