Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN Sukienka Cannes od Łukasza Jemioła Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
ONS.pl
Hot?
1/6
Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
ONS.pl

 

Dzisiejsza prezentacja jesiennej ramówki TVN dała nam bezprecedensową okazję do podziwiania stylizacji większości największych gwiazd stacji. Po zwięzłym opisie każdego z programów telewizji, współtworzące je gwiazdy szły po ustawionym na środku sali wybiegu, po czym wspólnie zasiadały w osobnej sekcji.

 

Więcej: Plejada gwiazd na ramówce TVN! Chylińska w mini, Krupa tuż po ślubie, Szelągowska, Rozenek i wiele więcej!

 

  Królowa wybiegu? Otóż była to Agnieszka Woźniak-Starak. Prowadząca program Ameryka Express bynajmniej nie ustępowała profesjonalnego chodu modelkom – a jej stylizacja była nawiązaniem do survivalowych warunków, w których funkcjonują uczestnicy jej show.

   

  Więcej: Najgorętsza para sezonu! Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski po raz pierwszy jako para na ramówce TVN! ZDJĘCIA

   

   Ponieważ kliknęliście w ten materiał, to znaczy, że przeczytaliście jego tytuł. A to z kolei oznacza, że już wiecie, że do zwiewnej, wieczorowej sukni z jedwabiu (w dodatku od polskiego projektanta), Agnieszka Woźniak-Starak dobrała masywne, ciężkie glany z czarnej skóry. Jak się prezentowała? I kto zaprojektował jej kieckę? Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby dowiedzieć się wszystkiego, co musicie wiedzieć.

    

   WIęcej: Ciężarna gwiazda na ramówce TVN! Widać już brzuszek?

    

    2/6
    Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
    ONS.pl

     

    Ramówkowy szyk. Agnieszka Woźniak-Starak właśnie połączyła jedwabną suknię ze skórzanymi glanami i tym samym była jedną z lepiej ubranych (jeśli nie najlepiej) gwiazd ramówki TVN.

     

    3/6
    Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
    ONS.pl

     

    Prowadząca show Ameryka Express wybrała kopertową suknię na ramiączkach z cienkim paskiem wokół talii i zwiewnym dołem o długości 7/8. Jej wykonana w całości z jedwabiu sukienka – spod której można było dostrzec krawędź czarnego, koronkowego stanika – miała drobny nadruk w wężową skórę.

     

    4/6
    Sukienka Cannes od Łukasza Jemioła
    Mat. prasowe

     

    Swoją zwiewną kreację prowadząca znalazła w obecnej kolekcji Łukasza Jemioła. Model nosi nazwę Cannes, a jego cena wynosi 2093 zł (jest obecnie przeceniona z 2990 zł).

     

    5/6
    Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
    ONS.pl

     

    Dodatki Woźniak-Starak delikatnie nawiązały do survivalowego klimatu jej programu. Do delikatnej sukienki dobrała ona ciężkie, sznurowane glany z czarnej skóry z czubami w szpic oraz czarny, sportowy smart watch. 

     

    6/6
    Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN
    ONS.pl

     

    Jak oceniacie stylizację Agnieszki Woźniak-Starak? 

     

    Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak