Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Agata Duda w bieli od stóp do głów. Jej stylizacja to hit czy kit? Wiemy, kto zaprojektował jej kreację!

Andrzej Duda, Agata Duda
East News

W miniony weekend prezydent Andrzej Duda wraz z żoną Agatą uczestniczyli w uroczystościach kościelnych z okazji 300-lecia koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Miejsce i okazja były bardzo formalne, więc Agata Duda musiała odpowiednio dobrać swoją stylizację. Co miała na sobie Pierwsza Dama?

 

Stylizacja Agaty Dudy z Częstochowy

 

Agata Duda wybrała białą marynarkę z delikatnym szarym wzorem w kratki. Do tego dopasowała prostą spódnicę i bluzkę, zakrywającą dekolt. Cała kreacja została stworzona przez ulubioną projektantkę Agaty Dudy - Elę Piorun. Pierwsza Dama do swojej stylizacji dobrała też białe czółenka. Nie da się ukryć, że stylizacja Agaty Dudy była bardzo skromna i formalna, ale stosowna i odpowiednio dobrana do miejsca i okazji.

 

Agata Duda ostatnio chętnie stawia na biel. Podczas obchodów Święta Wojska Polskiego miała na sobie białą sukienkę w delikatne groszki. Podoba się Wam Agata Duda w bieli? Lubicie jej styl?

 

Zobacz: Pierwsza Dama w pięknej sukience podczas Święta Wojska Polskiego. Ale TE buty! Pasują?

 

Przeczytaj też: Agata Duda już dawno nie wyglądała tak dobrze. Ale... czyżby zainspirowała się Kate? POJEDYNEK

 

Andrzej Duda i Agata Duda na obchodach w Częstochowie

Andrzej Duda, Agata Duda
East News

 

Agata Duda wybrała kreację od Eli Piorun

Andrzej Duda, Agata Duda
Instagram

Więcej na temat Agata Duda
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05