Agata Duda
Kto zaprojektował dla niej kreację?
1/5
Agata Duda

Stylizacja Agaty Dudy podczas wizyty pary prezydenckiej USA w Polsce bez wątpienia została przyćmiona przez kreację Melanii Trump. Mimo tego, Pierwsza Dama zwróciła uwagę swoim dopasowanym i eleganckim kostiumem w kolorze amarantowym. Stylizacja była poprawna, klasyczna i zgodna z protokołem dyplomatycznym. Jak się okazuje, Agata Duda celowo ją wybrała!

 

Poznaj więcej szczegółów dotyczących stylizacji Pierwszej Damy na następnej stronie!

 

Zobacz: Najgorętszy POJEDYNEK dnia! Melania Trump kontra Agata Duda! Która pierwsza dama zwyciężyła?

2/5
Agata Duda
East News

Tygodnik "Rewia" informuje, że przed wizytą Trumpów Agata Duda osobiście dowiedziała się, jaką kreację założy na siebie Melania. Chciała, by jej gość błyszczał! Właśnie dlatego wybrała skromną stylizację, lecz barwami nawiązującą do wzoru na sukni Melanii. Agata Duda wybrała spódnicę, top i marynarkę polskiej firmy Potis&Verso. Kreacja pochodzi z najnowszej kolekcji marki, ale jeszcze nie jest dostępna w sprzedaży.

 

Kto stylizuje Pierwszą Damę? Przeczytaj na następnej stronie!

 

Zobacz: Melania Trump i Agata Duda kochają różowy! Zobaczcie, jak wyglądały na spotkaniu w Belwederze

3/5
Agata Duda

Co ciekawe, okazuje się, że Agata Duda nie posiada sztabu stylistów, którzy pracują nad jej wizerunkiem! Tygodnik „Rewia” informuje, że Pierwsza Dama sama dobiera swoje kreacje i nikt jej w tym nie pomaga. 

Po prostu nasza Pierwsza Dama nie ma stylistki! Ubiera się sama. Co więcej, jest w tym względzie bardzo oszczędna i wcale nie wydaje fortuny na kreacje! Śledzi bieżące trendy w modzie, czyta zagraniczne magazyny, obserwuje pokazy i stawia tylko na polskie marki - czytamy w gazecie. 

Ponoć Melania Trump była pod wrażeniem tego, że Agata Duda ubiera się sama i doceniła to, że Pierwsza Dama promuje tylko polskie marki.

Jakie marki wybiera Pierwsza Dama? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Proste triki, które ułatwią dobór modnej stylizacji na co dzień 

4/5
Agata Duda

Mimo że Agata Duda nie ma wsparcia stylistów, to doskonale radzi sobie sama. Śledzi trendy w modzie, czyta magazyny o modzie, obserwuje także pokazy. Przede wszystkim jednak zapoznaje się z propozycjami polskich marek. Według „Rewii”, wybierała już stroje od Teresy Kopias, duetu Mario Menezzi oraz Modesty. Ostatnio polubiła też projekty Eli Piorun. Z kolei buty oraz torebki wybiera z oferty marki Kazar. 

 

Co Agata Duda zrobiła przed wizytą Trumpów? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Jak zaprezentowały się Pierwsze Damy? Zobacz dzisiejsze stylizacje Melanii Trump i Agaty Dudy!

5/5
Agata Duda

Przed wizytą Trumpów w Polsce Pierwsza Dama dobrze się przygotowała. Nie tylko zdobyła informacje dotyczące kreacji Melanii, o czym już wspomnieliśmy, ale także osobiście pojechała na zakupy do sklepu firmy Potis&Verso z podwarszawskiego Józefowa. 

 

Podobała się Wam stylizacja Agaty Dudy?

 

Zobacz: Za mały garnitur Andrzeja Dudy, nudna stylizacja Pierwszej Damy - głosuj na modową WPADKĘ tygodnia! PLEBISCYT

Więcej na temat Agata Duda Melania Trump