Agata Duda w kolorowej sukience w kwiaty Agata Duda, Andrzej Duda, Anita Wlodarczyk, Robert Skolimowski składają kwiaty pod pomnikiem Kamili Skolimowskiej Agata Duda w kolorowej sukience w kwiaty Agata Duda w kolorowej sukience w kwiaty Agata Duda w kolorowej sukience w kwiaty
Agata Duda w kolorowej sukience w kwiaty
EastNews
1/6
Agata Duda w kolorowej sukience w kwiaty
EastNews

Ostatni weekend Agata Duda oraz prezydent Andrzej Duda spędzili w Spale, gdzie uczestniczyli w tradycyjnych Dożynkach Prezydenckich. Pierwszego dnia prezydentowa wzięła udział m.in. w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy i... bawiła się świetnie - śmiała się do łez! Drugiego dnia uroczystości para prezydencka uczestniczyła w mszy świętej oraz ceremoniale dożynkowym. Ponadto - w towarzystwie Anity Włodarczyk i Roberta Skolimowskiego - złożyli kwiaty pod pomnikiem Kamili Skolimowskiej. 

Niedzielna stylizacja Agaty Dudy była znacznie odważniejsza od tego, co miała na sobie dzień wcześniej! Prezydentowa założyła wielobarwną sukienkę w kwiaty, którą uzupełnił jeden z jej ulubionych dodatków - czarny pasek. (zobacz: Andrzej i Agata Dudowie podczas inauguracji roku szkolnego. Zobaczcie ulubiony pasek Pierwszej Damy!) Look uzupełniły bordowe szpilki oraz duże kolczyki - wszystko dopasowane kolorystycznie do kreacji. Zobacz, jak pierwsza dama prezentowała się na dożynkach w Spale! Podoba ci się jej stylizacja? OCEŃ!

 

Zobacz: Agata Duda w romantycznej sukience bardzo podobnej do... księżnej Kate! Która lepiej wypadła?

2/6
Agata Duda, Andrzej Duda, Anita Wlodarczyk, Robert Skolimowski składają kwiaty pod pomnikiem Kamili Skolimowskiej
EastNews

Para prezydencka: Andrzej Duda, Agata Duda oraz Anita Włodarczyk i Robert Skolimowski składają wieniec pod pomnikiem Kamili Skolimowskiej w Spale.

3/6
Agata Duda w kolorowej sukience w kwiaty
EastNews

Drugiego dnia uroczystości prezydent z małżonką wzięli udział w korowodzie dożynkowym. 

4/6
Agata Duda w kolorowej sukience w kwiaty
EastNews

Niedzielna stylizacja Agaty Dudy była znacznie odważniejsza od szarej sukienki i koralowej marynarki, które miała na sobie dzień wcześniej.

5/6
Agata Duda w kolorowej sukience w kwiaty
EastNews

Prezydentowa założyła wielobarwną sukienkę w kwiaty, którą uzupełnił jeden z jej ulubionych dodatków - czarny pasek.

6/6
Agata Duda w kolorowej sukience w kwiaty
EastNews

Stylizację Agaty Dudy uzupełniły bordowe szpilki oraz duże kolczyki - wszystko dopasowane kolorystycznie do kreacji. Podoba ci się letni zestaw prezydentowej?

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda