Kinga Rusin i Justyna Steczkowska w okularach Miu Miu
Instagram

 

Pewna mądra blondynka powiedziała kiedyś, że najlepszym przyjacielem dziewczyny są diamenty. Wygląda na to, że jej radę wzięły sobie do serca Justyna Steczkowska i Kinga Rusin – obie panie pokazały się ostatnio w wysadzanych kamieniami, superekstrawaganckich okularach przeciwsłonecznych z tej samej kolekcji.

 

Więcej: Justyna Steczkowska odpoczywa z córką w malowniczej Chorwacji. Zobaczcie zachwycające zdjęcia!

 

Doda i Magda Gessler w okularach Dolce & Gabbana
East News

 

To już zdecydowanie trend – czy pamiętacie kiedy pisaliśmy o równie bogato wysadzanych klejnotami oprawkach Dody czy Magdy Gessler? Gucci, Dolce & Gabbana czy Fendi – jeśli chodzi o okulary to tego lata stawiamy albo na chłodny minimalizm w stylu lat 90. albo superekstrawagancką, maksymalistyczną wersję ociekającą złotem, diamentami i koronkowymi ozdobami.

 

Zobacz też: Synowie Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej zaprzyjaźnili się! Co połączyło Leona i Allana?

 

Kinga Rusin w okularach Miu Miu
Instagram

 

Zarówno Kinga Rusin jak i Justyna Steczkowska kupiły sobie oprawki Miu Miu. „Młodsza" linia Prady już od paru sezonów sprzedaje okulary o twarzowym, kocim kształcie i z odjechanymi, połyskującymi ozdobnikami. Nasze gwiazdy postawiły na modele z kolekcji na jesień/zimę 16 – oba modele mają podobny, centkowany deseń i połyskujące aplikacje z klejnotów i pereł. Różni je kształt – wersja Justyny jest nieco bardziej zakrzywiona do góry i daje wokalistce o wiele bardziej dramatyczny, ekspresyjny look niż stonowana wersja Kingi.

 

Więcej: Najbardziej spektakularna metamorfoza show-biznesu? Tak na przestrzeni lat zmieniała się Kinga Rusin

 

Justyna Steczkowska w okularach Miu Miu

 

Różni je także cena – okulary Rusin kosztują 1500 zł, natomiast odjechane oprawki Justyny to wydatek rzędu 1700 zł. Która gwiazda wygląda w nich Waszym zdaniem lepiej?