Justyna Steczkowska, Reese Witherspoon, Agnieszka Cegielska, Rita Ora, Natalie Portman w czerwonych płaszczach Rita Ora w czerwonym płaszczu Agnieszka Cegielska  czerwonym płaszczy na ulicy Reese Witherspoon w czerwonym płaszczu Natalie Portman w czerwonym płaszczu
Justyna Steczkowska, Reese Witherspoon, Agnieszka Cegielska, Rita Ora, Natalie Portman w czerwonych płaszczach
east News, ons.pl
1/6
Justyna Steczkowska, Reese Witherspoon, Agnieszka Cegielska, Rita Ora, Natalie Portman w czerwonych płaszczach
east News, ons.pl

Gwiazdy znudzone zimową szarówką wybierają… płaszcze w kolorze ognistej czerwieni! W takich okryciach zaprezentowały się  Justyna Steczkowska, Agnieszka Cegielska, Natalie Portman, Rita Ora i Reese Witherspoon. Dlaczego warto brać z nich przykład? Po pierwsze czerwień dodaje energii oraz poprawia nastrój. Po drugie, wygląda bardzo efektownie! 

 

Z czym nosić czerwony płaszcz?

 

Czerwone płaszcze najlepiej wypadają w zestawieniu z czernią. Może być to czarna spódnica, tak jak w przypadku Reese Witherspoon albo bluzka, tak jak w stylizacji Agnieszki Cegielskiej. Czerwień kocha również czarne dodatki: buty, torebki i… przeciwsłoneczne okulary (tak jak te od Versace, które wybrała Rita Ora). Jeśli chcecie dodatkowo ożywić swoją stylizację możecie wybrać etniczne zdobienia w stylu Justyny Steczkowskiej. Naszym zdaniem czerwony płaszcz to świetne rozwiązanie… zwłaszcza na  randkę w walentynki! A wam, jak się podoba ten trend? HOT or Not?!

 

Zobaczcie też: Idź na całość w walentynki! Zainspiruj się stylizacjami Joanny Krupy, Gwen Stefani, Taylor Swift i Mai Hyży!

 

 

2/6
Rita Ora w czerwonym płaszczu
East News

Rita Ora uwielbia czerwony kolor. Piosenkarka ma w swojej garderobie zarówno wieczorowe suknie jaki seksowne garnitury... Jak widać kolekcja powiększyła się o długi czerwony płaszcz:)

 

3/6
Agnieszka Cegielska  czerwonym płaszczy na ulicy
ons.pl

Agnieszka Cegielska swój czerwony płaszcz marki Le Brand założyła do granatowych dżinsów i czarnej bluzki (obie rzeczy z kolekcji marki COS). Nam podobają się zwłaszcza jej efektowne szpilki z Zary  i  torba marki Tous:)

4/6
Reese Witherspoon w czerwonym płaszczu
East News

Podoba wam się czerwony dwurzędowy płaszcz z kołnierzykiem bebe, który założyła Reese Witherspoon? Pochodzi on jak i cały zestaw z kolekcji marki przez nią zaprojektowanej...  Draper James!

5/6
Natalie Portman w czerwonym płaszczu
ons.pl

Natalie Portman udowodniła, że efektowny czerwony płaszcz idealnie sprawdzi się też na czerwonym dywanie!

6/6
Justyna Steczkowska w czerwonym płaszczu
ons.pl

A co powiecie na czerwony płaszcz z futrzanymi kieszeniami, który założyła Justyna Steczkowska? Macie wątpliwości? Bez obaw futro w tym sezonie jest bardzo modne! Pojawia się również na butach, torebkach a nawet na naszyjnikach!