Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /Instagram: style_eternal_lpz Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /Maja Bohosiewicz Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /Instagram: niniej Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /Maja Ostaszewska Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /sarahangius
Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /Doda
East News

Święta już za kilka dni! Czy wiesz już, jak będziesz wyglądać? Warto przemyśleć stylizacje na kolejne spotkania i… najpiękniejsze świąteczne fryzury, którymi wszystkich olśnisz! Aby były naprawdę wyjątkowe, ozdób je spinkami z perłami - to prawdziwy hit wśród gwiazd i infuencerek! 

Spinki z perłami: najpiękniejsza ozdoba fryzury na święta

Na uroczyste okazje włosy można spiąć lub rozpuścić, ale na pewno nie można pozwolić sobie na to, by wyglądały niechlujnie. A wiadomo, że w święta, między lepieniem pierogów a pieczeniem makowców, na pielęgnację urody zostaje bardzo mało czasu… Dlatego warto przemyśleć fryzury, które robi się dosłownie w kilka chwil, a zawsze wyglądają świetnie. Taki efekt zapewnią ci też supermodne spinki z perłami, na punkcie których oszalał świat - i gwiazdy też! Doda nosi je do eleganckich fal w stylu retro, Maja Ostaszewska do włosów gładko zaczesanych do tyłu, a Maja Bohosiewicz… zupełnie na luzie. W naszej galerii zobacz najlepsze pomysły na spinki z perłami!

1/5
Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /Instagram: style_eternal_lpz
Instagram

To, za co kobiety na całym świecie pokochały spinki z perłami, to ich delikatność. Już nawet jedna i niewielka, przypięta z boku głowy, z najprostszego uczesania robi wdzięczną, przemyślaną fryzurę. Psst… perełki kochają też kręcone włosy!

2/5
Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /Maja Bohosiewicz
East News

Maja Bohosiewicz

Spinki z perłami mają też tę zaletę, że aby dobrze wyglądały, nie wymagają wielkich przygotowań włosów. Maja Bohosiewicz nie ma idealnie gładkich pasm, przedziałek zrobiony jest dość nonszalancko, a spinki przypięte jakby od niechcenia, wcale nie idealnie symetrycznie. A wszystko wygląda świetnie! Warto zapamiętać w wigilijnym szale przygotowań, kiedy na wszystko brakuje czasu - i nie przejmować się za bardzo!

3/5
Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /Instagram: niniej
Instagram

Jeśli chcesz naprawdę olśnić, postaw na ilość! Możesz przypiąć naraz nawet ponad 10 spinek. Jeśli zrobisz to z tyłu głowy, fryzura nie będzie wyglądała na przeładowaną ozdobami. Takie wykończenie fryzury pasuje i do eleganckiej sukienki, i do ciepłego swetra! 

4/5
Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /Maja Ostaszewska
East News

Maja Ostaszewska

Spinki z perłami ozdobią także krótkie lub półdługie włosy. Wystarczy zaczesać je gładko do tyłu (lub, w przypadku nieco dłuższych fryzur, spiąć w skromny koczek lub kucyk), mocno nabłyszczyć i ozdobić nad uchem delikatną spinką z kilkoma lub nawet tylko jedną perełką. Wolisz więcej? Jak Maja Ostaszewska przypnij spince z perłą do towarzystwa taką z diamencikami!

5/5
Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /sarahangius
Instagram

Sarah Angius to prawdziwa włosowa królowa Instagrama. Jej fryzury są przepiękne i bardzo inspirujące, a do tego zwykle łatwe do zrobienia! Tym razem proponuje, by ozdobić włosy "rozsypanymi" na nich perłami. Jak to zrobić? Kilkanaście wsuwek z perełką na końcu wepnij we włosy tak, by trworzyły nieregularną chmurkę. Dobra rada - jeśli nie możesz znaleźć w sklepach takich wsuwek, zrób je sama - odrobina kleju i zwykłe, drogeryjne perełki zrobią robotę!

 

Więcej na temat święta fryzury