Uwaga, trend – pasiak. Cóż, być może komplet w pionowe paski może nasuwać skojarzenia z systemem więziennym. Ale tego sezonu projektanci od Kenzo czy Céline aż po Gucci, J.W. Andersona i Sonię Rykiel proponują pasiaste stroje – od pidżamowych kompletów aż po zmysłowe, wieczorowe sukienki. Paski noszą także gwiazdy – w tym Anna Lewandowska i Sonia Bohosiewicz.

 

Więcej: Mała czarna, ale też mini! 10 sukienek, które wyglądają jak ta Anny Lewandowskiej...

 

Sonia Bohsiewicz w komplecie Zaquad

 

Zarówno trenerka i dietetyczka jak i aktorka pokazały się w tym samym pasiastym komplecie od polskiej marki Zaquad. Jako pierwsza, zdjęcie w stroju w geomtryczny nadruk pokazała już parę tygodni temu Anna Lewandowska. Mama małej Klary założyła go z okazji małej sesji zdjęciowej podczas nadmorskich wakacji. Pomysłodawczyni linii fit przekąsek połączyła go z dyskretną biżuterią i w zasadzie niczym więcej – Anna pokazała się w nim na plaży i musimy przyznać, że prezentuje się całkiem nieźle!

 

Więcej: Jak podróż to tylko w luksusach! Marina czy Anna Lewandowska? Kto wystylizował się lepiej do prywatnego odrzutowca? POJEDYNEK

 

Anna Lewandowska w komplecie Zaquad
Instagram

 

Ale ten sam komplet założyła także Sonia Bohosiewicz. Aktorka połączyła pasiasty top na ramiączkach (390 zł) i obszerne spodnie (550 zł) w ten sam print. W jej przypadku, wieczorowe dodatki nadały tej stylizacji zupełnie inny wydźwięk! Bohosiewicz dobrała do niego geometryczną torebkę i sandały na szpilce. Kto waszym zdaniem wygląda lepiej w komplecie marki Zaquad?

 

Więcej: Wpadka Sonii Bohosiewicz w "Milionerach"! Uderzyła w znany zespół, twierdząc... że nie istnieje!

 

Top i spodnie w paski Zaquad
Mat. prasowe